fbpx
Здоров'я
5 цінних правил, як бути здоровим

Система фізичних вправ “пілатес”, популярна вже не одне десятиліття. Її засновник і головний тренер — Йозеф Пілетес був пропагандистом здорового способу життя.

Пройшовши через xвopoбливе дитинство, виснажливі заняття та власні відкриття, майстер вивів формулу “як бути здоровим”.

Ми розповімо про п’ять правил Йозефа Пілатеса.

1.Дитині, яка часто xвopiє потрібно якомога більше займатися спортом

Це правило Пілатес довів на власному прикладі. З раннього дитинства він відрізнявся особливою xвopoбливістю: acтма, paхіт і peвматизм.

Але при цьому Йозеф почав займатися всіма можливими видами спорту: плавання, бокс, гімнастика, лижі, навіть дайвінг. Завдяки такій кількості активності xвopoбливий хлопчик перетворився у здорового спортсмена.

2.Важливо знайти улюблений вид занять

Йозеф Пілатес не просто знайшов улюблений вид фізичного навантаження, він його винайшов. Всесвітньо відома система пілатеса заснована на правильному диханні і гімнастичних вправах, які формують м’язовий корсет навколо хребта і суглобів.

Читайте також: ОСНОВНІ СИМПТОМИ: КОЛИ НЕОБХІДНО ЙТИ ДО ОКУЛІСТА

Такий вид навантаження підходить всім людям без винятку. Якщо ти знаходишся в пошуку оптимальної активності — спробуй заняття пілатесом.

3.Ніхто не повинен піклуватися про ваші досягнення більше вас самих

Твердження відноситься до будь-якої сфери нашого життя, в тому числі і до здоров’я. Досягти гармонійного стану свого тіла дуже складно, але одночасно і дуже просто.

Якщо ти ухватився за тонку ниточку пізнання свого організму, то вже не випускай її з рук. Вона обов’язково приведе до точки призначення, де є здоров’я, молодість і краса.

4.Здоров’я — це перша складова щастя

Поки людина пам’ятає про це і щодня робить кроки на шляху до свого здоров’я — половина успіху йому вже гарантована. Щоб стати щасливим, потрібно бути здоровим, а щоб мати здоров’я, треба весь час бути в русі.

5.Людина може бути молодою в будь-якому віці

Йозеф Пілатес ніколи не звертав уваги на вік. На його думку в 60 років можна виглядати на 30, головна умова підтримувати своє тіло в тонусі.

При цьому молода людина, яка не займається фізичною активністю, у свої 25 років може виглядати на десять років старше. “Ми занадто рано йдемо на пенсію”, — говорив Пілатес.

Неважливо, який вид фізичної активності ти вибираєш, головне, щоб рух приносив радість і був регулярним.

Джерело.

Related Post

facebook