fbpx
Breaking News
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
Економіка
50 км на годину: нове обмеження швидкості для автомобілів в місті

Чи не потоне місто в заторах чи стане на дорогах безпечніше?

З січня набуває чинності нове обмеження швидкості для автомобілів в місті. Плюс 10 кілометрів похибки – разом їзда швидше 60 кілометрів на годину – вже порушення.

У місті дозволено їхати максимум вісімдесят. А зараз за допомогою цього приладу проведемо експеримент – за скільки часу нам вдасться виявити першого порушника. Направляємо на дорогу, це чимось схоже на риболовлю. Ось відразу і є перший порушник. Його швидкість 104 кілометри на годину.

Днем більшість водіїв намагаються не порушувати. Вночі щільність руху менше, до того ж на дороги виїжджає чимало лихачів.

Професійний автогонщик Дмитро Жайворонок в місті їздить тільки по правилам, нове обмеження максимальної швидкості в 50 км повністю підтримує.

“Ці два графіка – швидкість і гальмування вони не будуть рости паралельно. Тобто збільшується швидкість з 60 до 80 кілометрів на годину – у нас гальмівний шлях збільшиться фактично вдвічі”, – говорить чемпіон України з шосейно-кільцевих перегонів Дмитро Жайворонок.

Читайте також: СКАНДАЛЬНИЙ ЗАКОН: В УКРАЇНІ ХОЧУТЬ ЗАБОРОНИТИ ФІЛЬМИ, В СТВОРЕННІ ЯКИХ БРАЛИ УЧАСТЬ POCІЯНИ

Проводимо тести. Перший – піти від перешкоди на дорозі. На швидкості в 50 – все спокійно. Тепер їдемо 60. Уже пішов знесення з траєкторії.

Другий тест – екстрене гальмування.

Саме ці метри і відокремлюють пішохода, який опинився на дорозі, від каліцтв або смерті. Що стосується водіїв, то їх від стояння в тягнучках на жвавих автомагістралях відокремлювати буде лише рішення місцевої влади.

“На вулицях, де немає наземних пішохідних переходів і які по суті магістральними, там кілька смуг. Там орган місцевого самоврядування по сьогоднішній законами і правилами про дорожній рух повинні і повинні встановлювати додаткові знаки з іншим швидкісним режимом”, – говорить юрист Тарас Гук.

Але поки особливий швидкісний режим введений тільки для однієї автомагістралі в Україні. Це траса Київ-Бориспіль. Там можна їхати до 130 кілометрів на годину.

Джерело.

Related Post