fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Події
Без грошей та документів: у Китаї безслідно зник український спортсмен

Відомий танцівник Віталій Миронець, який приїхав на світову першість з бальних танців загубився в Китаї.

Зокрема, відзначається, що він вже близько доби не виходить на зв’язок і ніхто не знає, де він перебуває. Крім того відомо, що хлопець не зможе пройти паспортний контроль в аеропорту адже втратив документ.

Читайте також: «ВСЕ, ЩО ГОВОРЯТЬ ТАБЛОЇДИ – БРЕХНЯ», — СЕСТРА МЕГАН МАРКЛ РОЗПОВІЛА ПРАВДУ ПРО ГЕРЦОГИНЮ

У свою чергу тренер танцівників зазначив, що українські консули вже знають про зникнення хлопця та готують всі необхідні документи, з якими він зможе покинути країну коли його знайдуть.

Також відомо, що всі інші українські учасники вже встигли повернутись до України.

Відомо, що хлопець вперше за кордоном і у нього мало грошей. Зараз його пошуками займається Міністерство молоді та спорту України.

Джерело.

Related Post