fbpx
Світ
“Все, що говорять таблоїди – брехня”, – сестра Меган Маркл розповіла правду про герцогиню

Зведена сестра Меган Маркл Саманта, яка в ефірі ток-шоу Джеремі Вайна на BBC Radio 2 вибачилася перед герцогинею  за всі ті слова, які раніше про неї говорила, взялася за старе, і почала ображати мати Меган.

В одному з своїх останніх твітів, відповідаючи на питання про відносини Меган з матір’ю, Саманта заявила, що Дорія Регланд практично не займалася вихованням дочки, і всі обов’язки були покладені на їх спільного батька.

“Я рада, що ви любите людей, яких навіть не знаєте. Але все, що говорять таблоїди – брехня. Тато виховував її більшу частину свого життя майже поодинці.

Ніхто не знає, але наш батько виховував Меган без участі матері. Особливо з 12 років. І саме він дав їй усе, що у неї є. Наш тато – приголомшливий і успішний. А Меган – бреше”, – написала Саманта.

Читайте також: НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ВІК: У МЕРЕЖІ З’ЯВИВСЯ ОДИН З НАЙРІДКІСНІШИХ КАДРІВ ІЗ СОФІЄЮ РОТАРУ

Така правда сестри Меган збиває з пантелику. На всіх спільних фото Меган з матір’ю, ми бачимо любов матері і доньки. Що ж сталося насправді в сім’ї принцеси, залишається для нас загадкою.

Яким би не був батько Меган, мати в першу чергу ближче всіх до дочки. Можливо, були поважні причини, по яким мати не могла повноцінно займатися вихованням дитини.

Як би там не було, Меган зросла розумницею і красунею, а сімейні справи нехай залишаються особистою справою кожного.

Джерело.

facebook