fbpx

Дуже відома спеціалістка з астрології ділиться передбаченнями, які отримала від зірок: що чекає світ у майбутньому і коли настане довгоочікуване полегшення. Їй стало відомо, майбутнє Росії, України та світу, що несуть 30-ті роки XXI

Дуже відома спеціалістка з астрології ділиться передбаченнями, які отримала від зірок: що чекає світ у майбутньому і коли настане довгоочікуване полегшення.

Усіх нас хвилює одне головне питання: «Що чекає на нас у майбутньому?»

Тамара Глоба говорить про те, що протягом найближчих кількох місяців проходитиме багато активних дій і переговорів. Зміниться абсолютно все. Люди, які раніше ні чого не потребували, залишаться ні з чим. І навпаки.

Оскільки у 2022 році відбувається протистояння Марсу, військових конфліктів у світі ставатиме дедалі більше.

Але найкритичніший період чекає на нас у 2023 році. Цікаво, що пандемія, за словами астролога, зіграла нам на руку. Якби не вона, військова криза вже давно настала би.

Люди почнуть ще більше емігрувати. Глоба передбачає, що незабаром почнеться будівництво нових житлових селищ і навіть міст. Це пов’язано зі стихійними лихами, яких нам не уникнути у 2023 році.

Вже 2026 року відбудеться тотальне об’єднання всього світу.

«Що буде з рублем та доларом?» – запитала у Глоби журналістка. Пані Тамара відповіла, що у майбутньому люди перейдуть на електричну систему грошового розрахунку. У кожної людини з’явиться своє позначення. Воно включатиме не лише кількість грошей, але також відомості про майно, землі, якими володіє людина, і навіть дані про її здоров’я.

Астрологиня вважає, що нова система сприятливо позначиться розвитку суспільства. Люди не зможуть робити замах на кошти та майно один одного. Тож рівень злочинності знизиться. Якщо чесно, це лякає та дуже нагадує одну із серій «Чорного дзеркала». І в цьому серіалі все склалося не так чудово, як описує Глоба.

Майбутнє Росії, України та світу.

На думку багатьох політологів, Росія активно рухається у бік Азії. Тамара Глоба підтверджує це. Вона впевнена, що у найближчі 4 роки Росія закріпить свій альянс із Китаєм.

Не за горами поява нових союзників та утворення союзів дружніх держав. Сьогоднішня ситуація багатьом нагадує 90-ті роки. Проте спеціалістка запевняє, що проблеми чекають на одну лише Європу. Досить смілива і необгрунтована заява, як нам здається. Але згадаємо, у якій країні живе астрологиня.

Проблисків світла у майбутньому України Глоба не бачить. І точної дати закінчення війни вона не називає.

Втім, хіба можна очікувати іншого прогнозу від російського астролога? Щоправда, Тамара Михайлівна запевняє, що ситуація врегулюється остаточно 2024 року. Зараз ми стаємо свідками переділу всього світу, каже вона: «Країни, які були в забутті, стануть значущими».

США перестануть бути центром світової економіки. З погляду астрології, Америка належить до знаку Близнюки. Хоча вони потребують порадника, всі рішення ухвалюють самостійно. Їм властиво змінювати думку залежно від ситуації, яка відбувається тут і зараз.

Росія – це Водолій. «Довго збираємось і довго терпимо. Але якщо ми вже вискочили та вдарили, нас не зупинити», – заявляє Глоба.

Україну астролог називає Тельцем, який хоче миру, спокою та радості життя.

Китай-Козеріг живе у своєму власному світі, захищеному від чужих очей.

Глоба вважає, що 30-ті роки XXI століття відкриють одночасно найнебезпечнішу та захоплюючу сторінку в історії нашого світу. Цей час збудує новий потік цивілізації.

За словами Тамари Михайлівни, спокійно видихнути ми зможемо у 2024 році, а переломним моментом стане 2026 рік.

Поживемо – побачимо.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page