fbpx
Україна
Чи припиняться дощі з грозами: прогноз погоди в Україні на тиждень

Останнім часом дощі йдуть по всій Україні, проте днями директор українського Гідрометцентру Микола Кульбіда пообіцяв, що на більшій частині країни вони припиняться вже на початку наступного тижня.

У суботу, 21 липня дощі з грозами очікуються всюди, крім Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Одеської областей та Криму, повідомляє Укргідрометцентр.

Температура повітря вдень на заході та на півночі країни складе 25-27 градусів вище нуля, в центрі 26-28 градусів, у східних областях 26-29 градусів і на півдні від 29 до 32 градусів тепла.

У неділю, 22 липня суха погода, крім півдня, очікується у Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській областях. У східних областях стане спекотніше ще на пару градусів, до +31, на решті території країни без змін.

У понеділок, 23 липня і ситуація з опадами, і температура повітря будуть такими ж, як у неділю. В середньому по Україні днем ​​26-29 градусів вище нуля.

У вівторок, 24 липня дощі з грозами знову заллють всю Україну. У північній і західній частині країни спека послабшає на пару градусів – так, в західних областях вдень в середньому 24-27 градусів, в північних 25-27 градусів тепла.

У середу, 25 липня погода залишиться практично такою ж, як у вівторок – по всій Україні грозові дощі, температура повітря місцями до +32.

Джерело.

Related Post

facebook