fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Без рубрики
Чи скоро прийде потепління: прогноз погоди в Україні на тиждень

Незважаючи на те, що березень перевалив за половину, весна в Україну поки що не поспішає. Чи зміниться ситуація в найближчі дні, і коли чекати тепла.

17 березня, в суботу, як і прогнозували синоптики, на частини території України різко похолоднішає, а опади очікуються практично по всій країні (сніг в західній і північній частині, дощі в центрі, на сході і на півдні).

Як повідомляє Ургідрометцентр, в західних областях вдень від -1 до -7 градусів, на півночі від -5 до -8, в центральних областях від +4 до +11, у східних від +3 до +8, і на півдні – від + 11 до +16.

18 березня, у неділю мороз і сніг продовжать наступ із заходу на схід. Опадів не очікується тільки на півночі країни (Чернігівська, Сумська області) і на півдні (в Криму).

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗМІНЯТЬ ВАЛЮТНІ ПРАВИЛА: ПОРОШЕНКО НАПРАВИВ НОВИЙ ЗАКОН В РАДУ

Температура повітря в західних областях, центральних, північних областях вдень від -6 до -8 (в Києві від -7 до -9 градуосв), на сході і на півдні – від -1 до -3 градусів (і тільки в Криму вдень тепло до +17).

19 березня, в понеділок температура повітря по всій країні практично не зміниться. Єдина зміна в порівнянні з понеділком – снігопади, які повернуться в Чернігівську та Сумську області.

20 березня, у вівторок в Україну повернеться потепління. У північній частині країни без опадів, мінлива хмарність. У західних областях вдень мороз місцями ослабне до -1 градуса. У північних і центральних областях ситуація та ж, від -1 до -3. У східних областях очікується від 0 до -3 градусів, в південних – від -3 до +1 (в Криму 8-10 градусів тепла).

21 березня, в середу стовпчик термометра коливатиметься в тому ж діапазоні, що і напередодні. А ось сніг випаде всюди, крім західних областей.

Джерело.

Related Post