fbpx
Здоров'я
Чому не треба пити чай з лимоном: який негативний вплив

Чай з лимоном відомий як один з найефективніших засобів проти застуди. Сам лимон має антиоксидантні властивості, але при додаванні його до чаю руйнівний вплив на слизову шлунка значно слабшає.

Негативний вплив лимонної кислоти на слизову – один з шкідливих ефектів чаю з лимоном. Особливо небезпечно це для xвopиx на гастрит.

Тому гастроентерологи радять в період загострення гастриту приймати чай з молоком, медом або трав’яний, але не з лимоном.

При застуді багато хто робить ще одну помилку, коли п’ють чай з лимоном в необмежених кількостях. Вони думають, що таким чином допоможуть собі швидше.

Читайте також: ЗАКОН ПРО ВИВЕЗЕННЯ ДИТИНИ ЗА КОРДОН: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ І ЯК ПРАВИЛЬНО ДІЯТИ

Насправді – велика кількість чаю – чорного або зеленого, та ще з лимоном, стане причиною розладу нервової системи з проявом безсоння, втоми, сонливості, при якій заснути дуже проблематично.

Чайний кофеїн – танін – і вітамін С, що міститься в лимоні у великій кількості входять в список продуктів, що підсилюють роботу мозку, сприяють активізації кpoвooбiгy.

“Вживання чаю з лимоном у великій кількості протягом декількох днів – це те саме, що постійне підбадьорення себе енергетиками, для нервової системи це не проходить безслідно”, – запевняє кандидат медичних наук Тетяна Васильчук.

Джерело.

Related Post

facebook