fbpx
Breaking News
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Гороскоп на 16 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Середа для багатьох буде вдалим днем, a оcь деяким знакам треба остерігатися
Суспільство
Чорна п’ятниця: де і коли на українців чекають кращі знижки сезону

В 2018 році в Україні Чорна п’ятниця випадає в ніч з 23 на 24 листопада

В цей день на території країни практично всі бренди пропонують величезні знижки. Зарубіжний досвід в нашій країні реалізують не завжди успішно, але українці продовжують шикуватися в черги і витрачати всі свої заощадження.

Варто розібратися, де в цьому році будуть самі круті розпродажі.

Відомо, що Чорна п’ятниця почнеться в 23:59 четверга, 23 листопада. Практично у всіх бутиках столиці будуть проходити розпродажі. З’являються анонси в соціальних мережах і на афішах.

Також варто відзначити, що нові цінники встановлять не тільки в брендових магазинах, бутіках, але і інтернет-шоурумах.

Чорна п’ятниця славиться вигідними знижками, які сягають до 90%.

Читайте також: 27 ЖОВТНЯ: ПОВІР’Я ТА ПРИКМЕТИ І ЩО ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ

Розповсюджується вона на всі групи товарів, включаючи одяг, взуття, електроніку, косметику та інші покупки. Можна сказати, що ця традиція в Україні ще приживається.

Підтвердженням цього є дослідження Black Friday Global, в якому взяли участь 12 000 людей з 55 країн світу.

Відомо, що кожен українець готовий витратити близько 3 тисяч гривень у цей день. При цьому середній показник економії прирівнюється до 66%.

Зазначимо, що саме українські магазини готові надати покупцям такі хороші знижки. Для порівняння, в Америці готові надати 68% вигоди.

На другому місці опинилася Україна. З таким же показником трійку найбільш щедрих закриває Канада.

Більш скромні пропозиції фіксують в Росії 58%, Італії – 54%, Німеччини – 54%.

Джерело.

Related Post