fbpx
Breaking News
Будьте щасливими у відносинах! 2 простих правила: як же чітко і правильно сказано!
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Суспільство
Чудотворна молитва за сім’ю: її цінність безмежна

Спаси, Господи! Коли молоді люди приймають рішення створити сім’ю, вони обіцяють один одному не розлучатися ні за яких обставин і завжди підтримувати одне одного.

Але в сучасному світі часто сім’ї через недостатню життєвої мудрості при найменших сварках і образах приймають рішення про розлучення.

Допоможе вирішити таку ситуацію на користь шлюбу чудотворна молитва про сім’ю «Владичиці Преблагословенна».

Щоб переконатися в тому, наскільки сім’я стала щасливішою і більш вдалим, чудотворна молитва про сім’ю читати 40 днів поспіль потрібно. Вимовляють її в будь-який час доби, коли цього вимагає душа і обставини.

Читайте також: БАТЬКІВСЬКА МОЛИТВА, ЩОБ У ДІТЕЙ ВСЕ В ЖИТТІ ВИЙШЛО

Вона допомагає вирішити такі проблеми:

  • примирити подружжя і вирішити конфлікти;
  • запобігти загрозі розлучення;
  • наповнити сім’ю любов’ю і гармонією;
  • іноді навіть зцілити від тілесних ран і запобігти раптовий відхід з життя членів сім’ї.

Молитовний текст про відновлення і збереження сім’ї звучить так:

«Владичиці Преблагословенна, візьми під Свій покров сім’ю мою, вселив у серця чоловіка мого (дружини моєї) і чад наших світ, любов і непрекослови всьому доброму. Не допусти нікого з сім’ї моєї до розлуки і тяжкого розставання, до бити xвopoб і передчасна і раптово cмepті.

А будинок наш і всіх нас, що живуть в ньому, збережи від вогняного запаленою, злодійського нападу, усякого злого обставинах, і страхування, і диявольського мани. Та й ми окремо, явно і потаємно будемо прославляти ім’я Твоє Святе завжди, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Чудотворна молитва про сім’ю вважається дуже особливим текстом для всіх православних християн.

Адже сім’я – це найцінніше і найсокровенніше, яке потрібно намагатися оберігати і зберігати. А з Божою поміччю все проблеми і труднощі під силу подолати.

Джерело.

Related Post