fbpx
Україна
Де і коли чекати перших гроз: прогноз погоди в Україні на тиждень

Вже у вівторок дощі пройдуть в західній частині країни.

Після затяжної зими в Україну прийшло справжнє тепло, місцями погода вже майже літня. Чи не оманливе це потепління, і чого чекати в найближчі дні.

14 квітня, в суботу по всій західній частині країни (крім Закарпатської області) очікуються дощі. В інших регіонах хмарно. Стовпчик термометра на Заході вдень коливатиметься від 19 до 23 тепла.

У центральній частині країни від +17 до +19, на півночі – від +15 до +18, у східних областях від +14 до +17, і на півдні – від 17 до 23 градусів вище нуля.

15 квітня, у неділю дощі “переберуться” на північ – в Житомирську, Київську, Чернігівську та Сумську області. По всій країні ще трохи потеплішає, на один-два градуси (найтепліше буде на Західній Україні – вдень до +23), а ось на півдні навпаки трохи похолодає – до 16-19 вище нуля.

16 квітня, в понеділок дощі дістануться до Харківської, Луганської та Донецької областей. В іншій частині країни без опадів. Температура повітря по всій Україні залишиться приблизно такою ж, як і в неділю.

Читайте також: В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ МАТИ 30 РОКІВ ТРИМАЛА ГЛYXOНIМOГO СИНА ПІД ЗАМКОМ

17 квітня, у вівторок дощі повернуться на Західну Україну, правда, цього разу лити буде посильніше, а в Тернопільській і Івано-Франківській областях пройдуть перші грози.

Температура повітря – на Заході вдень від 20 до 24 градусів тепла, в центрі – 18-21 градус, в північних і східних областях від +17 до +20, і на півдні від 16 до 21 градуса вище нуля.

18 квітня, в середу в західній частині країни і в Криму сонячно, а ось в центральній частині України, а також в Миколаївській, Одеській Херсонській областях – грози. Північ і східні області накриє дощами.

При цьому практично скрізь трохи похолодає. У західних областях вдень від 15 до 18 градусів тепла, в центрі, в північних і східних областях від 14 до 16 градусів, на півдні – від 14 до 18 вище нуля.

Джерело.

Related Post