fbpx
Суспільство
Де відпочивали мої діти, вас не стосується: Порошенко особисто зателефонував журналістці, щоб розповісти де він

Український президент Петро Порошенко днями особисто зателефонував журналістці “ТСН” нібито із наміром спростувати дані про відпочинок у Марбельї.

Відпочинок Порошенка: неочікувана розмова

Мова йде про Ольгу Василевську – саме вона готувала сюжет про канікули глави держави в Іспанії. Коли цей матеріал готувався, за півгодини до ефіру 6 серпня, з Адміністрації Президента зателефонували автору сюжету і повідомили – з нею особисто хоче поспілкуватися президент України.

У прес-службі Порошенка проінформували, що журналістка вже встигла опублікувати перші докази на своїй сторінці у Facebook під красномовним заголовком: “В пошуках Петра Олексійовича довелось піднятися на найвищу гору в Марбельї”.

Читайте також: ЯК ХОЧЕШ, ТАК ЇДЬ: ЗУХВАЛИЙ МАРШРУТНИК НАКИНУВСЯ НА ВЕТЕРАНА

Спочатку президент розмовляв досить ввічливо та спокійно, заявляв, що ніколи не був у Марбельї, а матеріал Василевської – нібито підготовлений “на замовлення”, спланована акція, і взагалі відпочинок його родини – не для очей ЗМІ, а тим паче простих українців.

На запитання – де він відпочивав, чи відпочивав узагалі, чому президентський борт тиждень перебував у Відні – Порошенко не відповів. Коли виникло питання відпочинку дітей президента, голова держави трохи занервував і взагалі відрізав – це не вас не стосується.

“Хочу вам повідомити, що зараз я знаходжусь на робочому місці, в Києві, Україна, на вулиці Банкова. Я дуже щасливий, що, дякуючи моїй скромній особі, ви, особливо за рахунок найбільшого олігарха, змогли відвідати Іспанію і відпочити там.

Єдине, що скажіть, що ні в цьому, ні в минулому році, ні на найбільшій, ні на найменшій горі, ні в в Марбельї, ні в іншій частині, крім Мадриду і Сантьяго-де-Компостела, я не був”, – додав він.

Кореспондент все ж встигла поцікавитися, чи володіє президент маєтком на італійському курорті, і чим саме займався у Відні протягом цілого тижня, але Порошенко відповіді не дав, просто поклавши слухавку.

 

Related Post

facebook