Суспільство
День до подорожчання проїзду в Києві: пасажири масово скуповують квитки

У КП «Київпастранс» запевнили, що проблем з квитками немає.

За день до подорожчання проїзду в Києві на одну гривню в столичному наземному транспорті спостерігається справжній ажіотаж – пасажири масово скуповують талончики, які поки стоять три гривні (з завтрашнього дня їх вартість складе чотири гривні), і по ним можна буде їздити в тролейбусах і трамваях до 31 липня. Ось люди і запасаються.

Наприклад, вчора близько 21.45 в трамваї №8 (станція метро «Позняки» – станція метро «Лісова») водій повідомив кореспонденту «Сегодня», що не може продати квиток, хоча до вагоноводу з тим самим проханням підійшли як мінімум п’ять пасажирів.

«Квитків немає. Я ще на початку зміни їх продав. Була пачка з 50 квитків – більше нам не дають. Чому? А я звідки знаю? Звертайтеся до керівництва. Люди запасаються квитками в зв’язку з подорожчанням, і купують по 5-10 штук, обмежень немає.

Для наших кондукторів – це просто свято! Уже дня чотири вони продають квитки до обіду і йдуть до свого дому, перевиконуючи план. Те ж саме і в кіосках з продажу квитків. Їх просто розібрали запасливі пасажири. Шкода лише, що це триватиме тільки до суботи», – говорить водій трамвая.

Він лише розвів руками і дозволив їхати в салоні безкоштовно. Гроші брати відмовився. А з приводу можливої появи контролерів сказав лише: «Домовляйтеся».

До речі, у зв’язку з подорожчанням проїзду сума штрафу за безквитковий проїзд теж подорожчає. Зараз – це 60 гривень, але з суботи контролери будуть штрафувати «зайців» на 80 гривень.

У той же час в КП «Київпастранс» нас запевнили, що проблем з квитками немає. «Підприємство спеціально додруковувало квитки з QR-кодами (зі спеціальним захистом від підробок) на квитки вартістю три гривні проблем з їх браком бути не повинно.

Читайте також: УКРАЇНА ПОБУДУЄ АВТОБАН ДО ЄС

Брак квитків був в одному тролейбусному депо і автобусному парку, але його оперативно вирішили. Ми перевіримо інформацію щодо наявності квитків в трамваях маршруту №8″, – повідомили нам в «Київпастрансі».

Вже вранці 15 липня водіям і кондукторам перед виїздом на маршрути видадуть квитки нового зразка, вартістю чотири гривні.

Нагадаємо, в суботу вартість проїзду в громадському транспорті Києва (метро, тролейбуси, трамваї, автобуси, міськелектричка, фунікулер і комунальні маршрутки) підвищиться на одну гривню. У п’ятницю – останній день, коли пасажири столичного метро зможуть поповнити безконтактні картки за старою ціною – 3,5 грн (до 100 поїздок).

Related Post