fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
День Захарія Серповидця 21 лютого: що можна і що не можна робити в цей день, щоб не накликати на себе біду

В цей день слід дістати сільгосп інструменти, переглянути, чи все з ними в порядку, наточити і привести в належний стан.

Серп варто окропити водохресною водою, щоб врожай у цьому році був хорошим. Джерело

А городянам можна наточити тільки ножі і ножиці, це теж обіцяє удачу на весь наступний рік, а сім’ю буде чекати благополуччя і достаток.

Але хірургічні операції на сьогодні призначати не можна, у них буде неблагополучний результат. Те ж відноситься і до зубних пломб та протезів – не приживуться

Також у цей день заборонено заздрити кому-небудь, тому що зурочите не тільки того, кому заздрите, але і самого себе. Вважається, що будь-які торги для ремісників будуть успішними.

Також цей день добре підходить для проведення весілля, а знахарі можуть провести обряд на зняття порчі.

Люди, які нapoдилися сьогодні, володіють дивовижним даром розуміти чудесні явища. Їм в якості талісмана слід носити гранат.

Читайте також: Вийшла заміж за чоловіка, а виявилося ще й за свекруху

А сни, які сьогодні наснилися, віщі і мають свої значення: вершки пити — до заможного життя; штопати — до розорення; ім’я своє почути — до неприємності; самому когось кликати — до вістки здалеку; замки закривати — до судної справи.

Город копати — до важкої звістки; розглядати себе в дзеркалі — до хвороби; виносити сміття з дому — до від’їзду; коней запрягати — бути обдуреним.

Related Post