fbpx
Суспільство
Дітей без щеплення можуть не пустити в школу: подробиці рішення МОЗ

В Одеській області відтепер діти, які не щеплені від кору, будуть допускатися до відвідування садка або школи лише за рішенням медкомісії.

Про це повідомляють «ФАКТИ» з обласної адміністрації, з посиланням на відповідний спільний наказ керівництва департаментів охорони здоров’я, освіти і науки, а також регіонального лабораторного центру МОЗ.

В обладміністрації розповіли: «Якщо дитина не отримала щеплення через протипоказання, її можуть допустити в школу або дитсадок при благополучній епідситуації.

Якщо після проходження медкомісії в отримання дозволу буде відмовлено, можуть запропонувати проходити навчання індивідуально».

Варто відзначити, що в січні поточного року в Одеській області зафіксували 303 випадки захворювання на кір.

Керівник департаменту охорони здоров’я обладміністрації Олена Теряєва заявила: «Протягом останнього тижня захворюваність зросла в два рази за рахунок спалаху в селі Шевченкове Кілійського району. У всіх одеських медустановах є бельгійська вакцина від кору для щеплення дітей».

Читайте також: Здоровому хлопчику зробили 13 oпepaцій, тому що мати так вирішила: ніхто не хотів вірити, поки не стало надто пізно

За інформацією Одеського обласного лабораторного центру МОЗ України, тільки за четверту наділю січня в Одеській області зареєстровано 139 нових випадків кору.

В Одесі кількість хворих стрімко зростає – якщо раніше їх було 28 осіб, то тепер ця цифра становить 110. Наголошується, що найбільша кількість хворих зафіксована в обласному центрі 142.

Що стосується госпіталізованих із захворюванням одеситів, що їх кількість зросла – на даний момент їх 77 проти 65, що становить 18 відсотків.

Related Post

facebook