fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Суспільство
Дітей без щеплення можуть не пустити в школу: подробиці рішення МОЗ

В Одеській області відтепер діти, які не щеплені від кору, будуть допускатися до відвідування садка або школи лише за рішенням медкомісії.

Про це повідомляють «ФАКТИ» з обласної адміністрації, з посиланням на відповідний спільний наказ керівництва департаментів охорони здоров’я, освіти і науки, а також регіонального лабораторного центру МОЗ.

В обладміністрації розповіли: «Якщо дитина не отримала щеплення через протипоказання, її можуть допустити в школу або дитсадок при благополучній епідситуації.

Якщо після проходження медкомісії в отримання дозволу буде відмовлено, можуть запропонувати проходити навчання індивідуально».

Варто відзначити, що в січні поточного року в Одеській області зафіксували 303 випадки захворювання на кір.

Керівник департаменту охорони здоров’я обладміністрації Олена Теряєва заявила: «Протягом останнього тижня захворюваність зросла в два рази за рахунок спалаху в селі Шевченкове Кілійського району. У всіх одеських медустановах є бельгійська вакцина від кору для щеплення дітей».

Читайте також: Здоровому хлопчику зробили 13 oпepaцій, тому що мати так вирішила: ніхто не хотів вірити, поки не стало надто пізно

За інформацією Одеського обласного лабораторного центру МОЗ України, тільки за четверту наділю січня в Одеській області зареєстровано 139 нових випадків кору.

В Одесі кількість хворих стрімко зростає – якщо раніше їх було 28 осіб, то тепер ця цифра становить 110. Наголошується, що найбільша кількість хворих зафіксована в обласному центрі 142.

Що стосується госпіталізованих із захворюванням одеситів, що їх кількість зросла – на даний момент їх 77 проти 65, що становить 18 відсотків.

Related Post