fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Диводійний кавун: від чого захищає, що зміцнює та як допомагає ягода

Кавун допоможе позбутись холестерину та покращить зір.

Баржу із кавунами з Херсона мали завантажити ще два тижні тому, проте завадили дощі. Однак кавуни вже продають у великих містах.

Кавуни відомі своїми властивостями – захищають від ультрафіолету, зміцнюють пам’ять і допомагають працювати мозку. Про нові диводійні особливості кавунів.

У кавунах чимало лікопіну – речовини, яка має потужні антиоксидантні властивості і здатна протистояти руйнівній силі ультрафіолетових променів.

Читайте також: НАЗВАЛИ НAЙНEБEЗПEЧНIШY ГРУ ДЛЯ ЖІНОК

Якщо є потреба у зміцненні памяті та покращенні зору, варто вживати кавуни. Вчені виявили у м’якоті ягід велику кількість вітаміну А і В6.

Кавуни покращують процес травлення, підтримують серцево-судинну систему і допомагають організму позбутися холестерину.

Дієтологи радять не нехтувати кіркою та насінням. А насіння цієї ягоди не поступається за користю гарбузовому.

Також кавун – один з небагатьох продуктів, який легко можна перевірити на нітрати. Для цього скибочку мякоті треба помістити у склянку з водою.

Якщо через півгодини вода помутніє, кавун готовий до вживання. Якщо вода стане рожевою або ж гірше червоною, то від такої ягоди варто відмовитися.

Джерело.

Related Post