fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Суспільство
До дитсадка за новими правилами: що вигадали депутати цього разу

Депутати Київради планують змінити правила зарахування дітей до дошкільних закладів освіти. Кому ж пощастить отримати першочергове право влаштувати свою дитину до дитсадка?

Вже п’ять років у столиці малюків зараховують до дитсадків за допомогою електронної черги. І хоча батькам доводиться реєструвати в ній своїх чад мало не з народження, завдяки такій системі вдалося викорінити ряд проблем.

Втім залишається ще безліч проблем, серед яких нестача місць та корупція.

“Система електронного запису в комунальні установи дошкільної освіти автоматично розсилає запрошення на вільні місця в садочках дітям, які стоять у черзі.

Але не враховує спорідненість братів/сестер, місце навчання або місце роботи батьків. Проект рішення дасть можливість зняти соціальну напругу серед батьків, які змушені влаштовувати дітей в різні садочки, часто віддалені від місця проживання.

А що стосується працівників дитсадків, це дозволить зменшити плинність кадрів”, – йдеться у документі.

Читайте також: CТИМYЛЯТOPИ РОСТУ, БІОАКТИВНІ ДОБАВКИ: ЧИ БEЗПEЧНО М’ЯСО, ЯКЕ КУПУЮТЬ УКРАЇНЦІ

Батькам така ініціатива звісно ж до вподоби.

“У мене в цьому році пішов син в молодшу групу, через два роки буду віддавати в садок доньку. Звичайно, мені хочеться, щоб її без проблем взяли в садочок до братика. Не впевнена, що до того часу настане наша черга”, – каже мешканка Дарницького району Ольга Кошова.

На сьогодні у столиці працює 627 дитсадків (568 комунальних, 14 відомчих і 44 приватних), які прийняли 113 тисяч дітей.

Втім черга все ще залишається величезною, місць всім бажаючим не вистачає. І це тільки ті, кому місце потрібно вже зараз. Всього ж в електронній черзі близько 11 тис. записів.

Наразі гостро стоїть проблема будівництва нових закладів, а також капремонт уже існуючих.

Джерело.

Related Post