fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
До жінок і чоловіків різні підходи: як фармацевти обманюють покупців

Журналісти під час соціального експерименту влаштувалися в одній зі столичних аптек.

Знайшли в Інтернеті відкриту вакансію. Записалася на співбесіду в одну з аптек спального району Києва.

Співбесіда пройшло швидко, роботодавець не переживав за відсутність профільної освіти у майбутнього працівника. Джерело.

Почали вчити, як продати потрібні аптеці, а не покупцеві, ліки в перший же робочий день.

Завідуюча аптекою каже, що відразу треба радити ті препарати, які активно скрізь рекламують, щоб назви були знайомі. Жінка пояснила журналістці, що на клієнтів реклама діє безвідмовно.

Зелене світло для аптекаря включається тоді, коли покупець приходить в аптеку і просить дати “що-небудь від кашлю”. Тоді провізор може пропонувати покупцеві все, що завгодно. Але тиснути на клієнта потрібно обережно, щоб він не втік, так нічого і не купивши, попередила журналістку завідувачка аптеки.

За продаж конкретних ліків провізори отримують бонуси

За продаж конкретних ліків провізори отримують так звані бонуси.

Читайте також: Пенсіонерам пообіцяли тисячу в одні руки, але на всіх не вистачить

“Щоб заробити більше – треба продати більше. Втюхати нема за 20 грн, а втюхати за 240 грн. А щоб його прийняли, треба знати, як його продати”, – поділилися досвідом завідувачка аптеки з журналісткою.

Наприклад, до чоловіків і жінок в аптеці різний підхід. Чоловікові не треба довго розповідати про якість препарату, він дивиться тільки на ціну.

“Приносиш 3 мазі, по 50 грн., за 120 грн. і за 180 грн. і кажеш, що за 180 грн. – це виготовлення Німеччини, за 120 грн. – це Словенія. І ось є дешевше. І після слова” подешевше “вони його беруть “, – пояснила журналістці роботодавець.

Жінкам головне вчасно сказати, що препарат дорогий, але точно допоможе, додала завідувачка аптеки.

Якщо клієнт купує кілька препаратів – провізор спочатку розповідає про те, як приймати ліки. І тільки потім озвучує ціну. Інакше кажучи – позбавляє покупця можливості відмовитися, з’ясували журналісти.

Related Post