fbpx
Суспільство
Доставка пенсій Укрпоштою: українцям нарешті пояснили, що буде з їхніми грошима

Кабмін затвердив порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат “Укрпошті” за надання послуг, пов’язаних з виплатою і доставкою пенсій і грошової допомоги.

Про це стало відомо в середу, 6 лютого, під час засідання уряду, передає “ХВИЛЯ”.

Бюджетні кошти, у межах затверджених асигнувань на 2019 рік, надаються АТ “Укрпошта” за умови укладення ним у порядку, встановленому Законом України “Про публічні закупівлі” договорів з територіальними органами Пенсійного фонду України про надання послуг з виплати і доставки пенсій та грошової допомоги населенню в 2019 році.

Реалізація цього рішення забезпечить безперебійну доставку пенсій, а також виплату заробітної плати співробітникам АТ “Укрпошта”.

Читайте також: Українцям збільшили кількість ліків, які можна отримати безкоштовно: додали 64 препарати

Нагадаємо, що Пенсійний фонд намагається покладатися у своїх касових розривах на казначейство, а це неправильно.

Зокрема, експерт з питань пенсійної реформи реанімаційного пакету реформ Галина Третьякова в ефірі одного з телеканалів розповіла, що ще в минулому році експерти виявили недоліки щодо планування щодо касового розриву в Пенсійному фонді.

“Це можна довести тим, що наприкінці року, у грудні, ми міняли фінансування бюджета Пенсійного фонду ще майже на 11 млрд грн від запланованого 134 млрд грн. Пенсійний фонд намагається покладатися у своїх касових розривах на казначейство.

Це не правильно. Це треба було закладати в державний бюджет при плануванні в 2016 році. Цього не заклали під час розмов Мінфіну з Пенсійним фондом, тому він (касовий розрив) і виник”, – зазначила Галина Третьякова.

Related Post