fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Дитину продали: скандал з вивезенням 5-річного хлопця за кордон набирає обертів

Начальник служби у справах дітей Подільського району Києва підробила документи на вивезення за кордон 5-річного Романа Прокопенко.

За це отримала “винагороду” від матері хлопчика Олени Янке . Батькові дитини, киянину Костянтину Прокопенко, вдалося в суді німецького м. Кельн довести, що його колишня дружина вступила в змову з українськими чиновниками і ті незаконно позбавили чоловіка батьківських прав.

“У суді першої інстанції в Німеччині я надав всі докази, що був позбавлений батьківства незаконно. Довів, що вже не будучи батьком, бачився з сином і брав активну участь у її вихованні.

Колишня довго заперечував. Поки її адвокат не сказав, що не бажає брати участь в цьому цирку. Порадив не брехати, а розповісти всю правду.

Під протокол вона зізналася, що дійсно дала хабара українським чиновникам”, – розповів Костянтин.

За постановою німецького суду, Янке зобов’язана повернути сина в Україну до 28 лютого. Чиновники, які позбавили Прокопенко сина, це Віктор Смирнов , – нинішній голова Подільської РДА, а до цього – заступник голови, який відповідав за роботу Служби у справах дітей в цьому районі.

Читайте також: Нові податки на зарплату змусять українців шукати дві роботи

Головний спеціаліст цієї служби – Юлія Гуревич . Суддя Подільського районного суду міста Києва – Валентина Декаленко.

А також начальник служби Вікторія Маринченко , по якій зараз відкрито кримінальне провадження за статтею службова фальсифікація.

“Довести, що дитину вивезли незаконно вдалося, коли в справу втрутилася Адміністрація президента. Виходить, що можна дати хабар начальнику служби, вона підготує документи до суду за допомогою комісії, і дитина – ваша?

Від Уповноваженого ВР України з прав людини на мій запит прийшов відповідь, що начальнику Служби Маринченко оголошено догану.

У поліції не побачили складу злочину і не хотіли відкривати справу. Тепер слідчий зізналася, мовляв керівництво тиснуло”, – додає чоловік.

Зараз Костянтин домагається, щоб поліція не спустила на гальмах кримінальне провадження, адже передумови вже були.

Related Post