fbpx
Breaking News
Завжди мріяла навчитись готувати кексики з рідкою начинкою, як у найкращих кондитерських нашого міста. І з цим чудо-рецептом мені цe вдалося! Oх, цей кавовий аромат звoдить з рoзуму. Рeкoмендую!
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
Перший раз Світлана Михайлівна з’явилася у нас у дворі тиждень тому. Вона переплутала мою дочку з іншою дівчинкою, підбігла, почала обіймати сусідську дівчинку, говорити, що вона – її бабуся, а зла негідниця-мати не дає їм бачитися. Дівчинка дивом вирвалася і втекла додому. Коли дочка, повернувшись з прогулянки, мені розповіла про цей інцидент, я відразу зрозуміла – приходила та тітка по її душу
Суспільство
Гаряча вода в Україні може подорожчати на 20-30%. Причина – зростання ціни на газ. 

Підвищення тарифів на транспортування газу, яке спровокує зростання цін на блакитне паливо в Україні, призведе до подорожчання гарячої води на 20-30%.

Таку думку висловила екс-глава Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна, переда з посиланням на «112.ua» “Соцпортал”.

Підвищення тарифів при цьому може спровокувати зростання боргів населення за комунальні послуги. За даними Ляпіної, сьогодні ця сума сягнула 26 мільярдів гривень.

«Оператор ГТС» планує підняти тарифи на транспортування газу в чотири рази. Так, з 1 січня 2020 року для внутрішніх точок входу тариф збільшиться в 3,5 рази (з 91,87 до 320,77 грн / 1000м3), для внутрішніх точок виходу – в 4,7 рази (з 157,19 до 735, 36 грн / 1000м3). Такі зміни призведуть до збільшення вартості газу для промисловості та побутових споживачів.

В результаті застосування нових тарифів на транспортування (з урахуванням підвищення тарифу операторами ГРС) ціна гарячої води може вирости на 20-30%, значно подорожчає газ. Це призведе до зростання заборгованості за послуги ЖКГ і несанкціонованого відбору газу, – вважає Ксенія Ляпіна.

На думку Ляпіної, бажання «Оператора ГТС» підняти тарифи – це не економічний розрахунок.

Читайте також: НЕ ЛАСУЙТЕ ЦИМИ 5 ПРОДУКТАМИ НАТЩЕСЕРЦЕ! АМЕРИКАНСЬКИЙ ДІЄТОЛОГ РОЗПОВІВ, ЩО НЕ МОЖНА ВЖИВАТИ НА ГОЛОДНИЙ ШЛУНОК.

Більш того, суб’єкт ще не має ніяких прав, але вже вимагає авансових платежів від споживачів.

– Необхідний розрахунок альтернатив, а також чітке моделювання наслідків для всіх галузей економіки, – зазначила екс-глава Державної регуляторної служби.

Джерело: 

Related Post