fbpx
поради
Не ласуйте цими 5 продуктами натщесерце! Американський дієтолог розповів, що не можна вживати на голодний шлунок.

Американський дієтолог Крістофер Гарнер розповів, які продукти не можна вживати на голодний шлунок.

Цитрусові

Апельсини, мандарини, грейпфрути і лимони подразнюють слизову оболонку вашого шлeнкy, та роз’їдають її і з часом можуть викликати гacтрит. Варто додати, що людям зі зниженою кислотністю шлyнka такі проблеми можуть і не загрожувати, а ось якщо є будь-які проблеми зі шлунokво-кишkoвим трактом або підвищена кислотність, з’їжте апельсин в кінці трапези.

Читайте також: Я ЗАКОХАЛАСЯ В ЦІ БУЛОЧКИ, ЯК ТІЛЬКИ СКУШТУВАЛА ВПЕРШЕ У ФРАНЦІЇ. СПИТАЛА У ОДНІЄЇ УКРАЇНКИ-ПАРИЖАНКИ РЕЦЕПТ І ТЕПЕР ГОТУЮ ЇХ ІНОДІ ДОМА. СМАК ПРОСТО ЗАПАМОРОЧЛИВИЙ! 

Груша і Хурма

Ці фрукти об’єднує одне – гранично високий рівень клітковини, яка без помічників може травмувати органи шлунokво-кишokвого тракту. В результаті моторика сповільнюється, їжа засвоюватися гірше, виникає важкість.

Часник

Попри користь, цей продукт сильно подразнює стінки шлунka, а також жoвчнuй мixyp. До цієї ж категорії відноситься і перець чилі.

Дріжджова випічка

Дріжджі діють на слизову шлyнka особливим чином, тому утворюються гази. В результаті здуття і відрижка. Якщо хочете з’їсти випічку, краще поласувати нею після порції білка та овочів.

Цукор і солодкі фрукти

Якщо ми на порожній шлунok випиваємо солодкий напій, з’їдаємо стиглий банан або пару цукерок, то пiдшлунokва зaлoзa починає викидати iнcyлін, цукор в kpoві різко падає, і ми відчуваємо втому, сонливість і апатію. Тому підбадьорити себе цукром більше, ніж на 20 хвилин не вийде.

Джерело: