fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Суспільство
Гороскоп на сьогодні: Тельцям потрібно зробити вибір в особистому житті, а Левам краще взяти відгул
 • Овен

Навколо вас були хмари густого туману, але сьогодні він почне розвіюватися. Перед вами відкриється ціле поле можливостей, яке вам доведеться зорати.

 • Телець

Вам потрібно буде зробити складний вибір. В якій сфері? В особистих стосунках. І ви здивуєтеся йому ще більше, ніж той, з ким ви вирішуєте ці питання.

 • Близнюки

Сьогодні має сенс зайнятися справою, яку ви в серцях кинули на минулому тижні. Має вийти.

Читайте також: 9 ЖОВТНЯ: ЩО ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ В ЦЕЙ ДЕНЬ

 • Paк

У вашій душі можуть бушувати абсолютно будь-які бурі, але оточуючі не повинні нічого знати. Навіщо їм це? Так що зробіть обличчя гравця в покер і терпіть.

 • Лев

Голос розуму буде кричати сильніше голосу серця. Але чи готові ви жити з тим, що наробите?

 • Діва

Сьогодні ви знайдете дещо, про що зовсім забули. Можливо це якась річ, може старе почуття, а може і скарб.

 • Терези

Чим більше огиди у вас викликає якась справа, тим швидше ви повинні з нею розібратися. Іноді потрібно розгрібати купи неприємних справ.

 • Скорпіон

Сьогодні навіть ви не розумієте власні мотиви. Можливо вам варто спробувати пояснити їх комусь, так щоб і самі зрозуміли, поки розповідали?

 • Стрілець

Ви сьогодні дуже активно вирішуєте проблеми і створюєте конфлікти. Але ні на те, ні на інше не можете толком сконцентруватися. Виберіть щось одне.

 • Козеріг

Сьогодні ви можете дозволити собі трохи побешкетувати, дати волю своїм дотепності і життєрадісності. Навіть якщо ніхто вас не зрозуміє.

 • Водолій

Навіть якщо у вас будуть дуже серйозні причини брехати і прикидатися, остерігайтеся цим займатися. Сьогодні не вийде.

 • Риби

Ваші родичі можуть доставити вам невеликі неприємності, до яких вам доведеться поставитися з розумінням і терпінням. Адже це дійсно дрібниця.

Джерело.

Related Post