fbpx
Breaking News
Вона сказала «Так»: Нікіта Добринін зробив пропозицію Даші Квітковій. Такої романтики ви, мабуть, ще не бачили!(фото, відео)
Неймовірної сили Молитва, яку пoтрібно прочитати на Хрещення Господнє, Богоявлення
Найніжніші, найпухкіші в світі молочні булочки! Найпростіші у приготуванні. Все життя дякую бабусі за рецепт. Смакують не лише солодкими, а й із шиночкою, солоним огірочком, борщем.
Навіть не знаю з чого почати, просто в голові не вкладається. Таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Так, я в своєму житті багато пережив і побачив, але щоб таке…
Спершу моя соцсторінка рясніла то новими УЗД, то розповідями про моє самопочуття, то скриншотами з календарів розвитку вaгiтнoсті. Потім мені стали огидні ворушіння, мене аж пересмикувало від них, я моментально змінювалась в обличчі. Не знаю, як пояснити … я всім своїм нутром відкидала те, що в мені, мені мій стан був вкрай неприємний
Політика
Гройсман відзначає свій ювілей: досягнення прем’єра

Сьогодні, 20 січня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначає свій 40-річний ювілей. Майбутній глава уряду народився у Вінниці в 1978 році.

У 1999 році закінчив Вінницький інститут регіональної економіки та управління, в 2003 році – Міжрегіональну академію управління персоналом і в 2010 році – Національну академію державного управління при президенті України.

З 1994 по 2005 роки він працював на керівних посадах в комерційних структурах.

У 2002 році був обраний депутатом Вінницької міської ради, а в 2005 році – секретарем Вінницької міськради. У 2006 році, у віці 28 років був обраний мером Вінниці і став наймолодшим мером обласного центру України, а в 2010 році його переобрали на другий термін.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ЗАРОБІТЧАНИ ОБШИВАЮТЬ ЄВРОПУ ЗА КОПІЙКИ

У лютому 2014 року Гройсман був призначений віце-прем’єр-міністром – міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Балотувався на парламентських виборах восени 2014 роки від партії “Блок Петра Порошенко” під четвертим номером у списку. 27 листопада був обраний спікером українського парламенту.

З 31 березня 2015 роки очолив Конституційну комісію з розробки змін до Конституції України. 14 квітня 2016 року обраний прем’єр-міністром України після відставки Арсенія Яценюка.

Одружений, разом з дружиною Оленою виховує трьох дітей – доньок Юлію та Христину, а також сина Давида. Нагороджений орденами “За заслуги” ІІ та ІІІ ступеня і Кавалерським Хрестом Ордена Заслуг Республіки Польща.

Джерело.

Related Post