fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Heймoвipнe відео: за 10 хвилин показали 14 млрд років існування Всесвіту

В рамках незвичайного відеоролика можна побачити самі ключові моменти з початку зародження Всесвіту і до недавнього часу.

Зародження і існування Всесвіту, які зайняли 14 мільярдів років, змогли вмістити в короткому відеоролику, тривалість якого не перевищує 11 хвилин.

Над його створенням працював музикант і відеоаматор Джон Босуелл з США.

В рамках незвичайного відеоролика, який знаходиться у вільному доступі на YouTube, можна побачити самі ключові моменти з початку зародження Всесвіту і до недавнього часу.

Читайте також: СКОРО ВСІ ЛЮДИ НА ПЛАНЕТІ ПЕРЕЙДУТЬ НА СКОРОЧЕНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ

Музикант спробував пояснити людям, наскільки молода ще Всесвіт, продемонструвавши всю історію її існування за рекордно короткий проміжок часу.

Користувачі пройдуть шлях від Великого вибуху до виникнення в результаті еволюції людини розумної, при цьому швидкість зміни подій досягає 22 мільйонів років в секунду. При створенні відеозапису були використані наукові відомості з таких джерел, як NASA, Voyage of Time, Cosmic Voyage.

Джерело.

Related Post