fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Світ
Heймoвipнe відео: за 10 хвилин показали 14 млрд років існування Всесвіту

В рамках незвичайного відеоролика можна побачити самі ключові моменти з початку зародження Всесвіту і до недавнього часу.

Зародження і існування Всесвіту, які зайняли 14 мільярдів років, змогли вмістити в короткому відеоролику, тривалість якого не перевищує 11 хвилин.

Над його створенням працював музикант і відеоаматор Джон Босуелл з США.

В рамках незвичайного відеоролика, який знаходиться у вільному доступі на YouTube, можна побачити самі ключові моменти з початку зародження Всесвіту і до недавнього часу.

Читайте також: СКОРО ВСІ ЛЮДИ НА ПЛАНЕТІ ПЕРЕЙДУТЬ НА СКОРОЧЕНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ

Музикант спробував пояснити людям, наскільки молода ще Всесвіт, продемонструвавши всю історію її існування за рекордно короткий проміжок часу.

Користувачі пройдуть шлях від Великого вибуху до виникнення в результаті еволюції людини розумної, при цьому швидкість зміни подій досягає 22 мільйонів років в секунду. При створенні відеозапису були використані наукові відомості з таких джерел, як NASA, Voyage of Time, Cosmic Voyage.

Джерело.

Related Post