fbpx
Світ
Кішка щоранку приносить господареві листок або паличку по незвичайній причині (фото)

Свої трофеї кішка клала прямо на обличчя сплячого господаря, щоб показати, як сильно його любить.

Хлопець на ім’я Бен розповів своїм передплатникам в інстаграме зворушливу історію про те, чому його кішка щоранку приносить йому великий аркуш або паличку. Виявилося, так вона намагається показати свою величезну любов до господаря, заради якої їй навіть довелося зменшити свої мисливські інстинкти.

Кішки по-різному знаходять своїх людей. До одним вони звалюються прямо зі стелі, іншим в самий рішучий момент показуються з кущів, а ось хлопцеві на ім’я Бен маленького чорного кошеня принесла його дівчина в якості подарунка.

Однак, Бен сказав своїй дівчині, що для них брати кота в будинок – занадто велика відповідальність. Але Балу залишилася. Правда, кішці довелося ділити з Беном студентський гуртожиток: разом з ним жили ще шість хлопців і четверо їхніх дівчат.

Під ранок кішка Балу виходила на полювання. Без видобутку вона зазвичай не поверталася і свої трофеї клала прямо на обличчя сплячого господаря, щоб показати, як сильно його любить. Здебільшого це були дрібні гризуни, причому вони були ще живі, так дбайливо несла їх Балу, щоб Бен оцінив її зусилля.

“Я прокидався, з криком вискакував з ліжка, намагався зловити ще одного гризуна, якого Балу принесла, і говорив їй:” Досить мені це приносити! Викидаючи тварин у вікно прямо перед нею”, – зізнається він.

Кішка Балу не розуміла реакції свого господаря і виглядала зніяковілості.

“Не знаю, чи було це для неї подарунком або так вона думала, що годує мене сніданком. З огляду на, що ми тоді харчувалися одним фастфудом, вона, напевно, хотіла нагодувати мене більш здоровою їжею”, – сміється хлопець.

Читайте також: ЗДИВУВАЛА: СТУДЕНТКА ПОДАРУВАЛА СВОЄМУ ХЛОПЦЕВІ ГРОШОВИЙ БУКЕТ (ВІДЕО)

Так тривало два місяці, за які Балу встигла зловити більше десятка мишок і пташок. Але одного ранку все змінилося. Бен прокинувся і замість гризуна виявив поруч зі своїм ліжком величезний лист, поруч з яким сиділа Балу.

Те ж саме повторилося і на наступний ранок, і ранок, наступне після наступного, і не припиняється й досі. Балу якимось чином зрозуміла, що її господареві не подобаються подарунки у вигляді гризунів, і почала полювати за листям, а іноді гілочками.

Бен був щасливий. Тепер щоранку він прокидався і, щоб показати Балу свою подяку, грав з нею і листком прямо у себе на грудях. Жоден з подарунків він не викидав, правда, більшість з них знищувала сама Балу в пориві пристрасті в грі з ними.

“Іноді я замислююся про те, а як же вона шукає ці листя, перш ніж принести мені їх. Уявляю, як вона ходить така і думає: “О, ось це гарний лист, йому сподобається!”, “Неї, ось цей схожий на вчорашній, такий вже є у нього”. Поки я сплю, у неї – пригоди. Це так мило!”, – зізнається Бен.

Бен не забуває відплачувати своїй кішці такою ж сильною любов’ю.

І так, тепер у Бена дві кішки, і вони обоє захопили інстаграм-аккаунт господаря. Здається, він знайшов своє щастя.

Джерело.

Related Post

facebook