fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Суспільство
Краще промовчіть: 8 речей, які ви нікому і ніколи не повинні розповідати

У всіх нас є знайомий, який любить розповідати про своє життя так детально, що його навіть зайвий раз бачити не хочеться. Джерело

Психологи кажуть, що є 8 речей, про які говорити вкрай небажано.

1. Секрети про інших

Плітки нікого не прикрашають. Крім того, виставляючи іншого в негативному світлі, ви не поліпшите думку про себе, а тільки привернете негативну енергетику.

2. Ваші нові придбання

Хвастощі – теж не дуже добре. Не змушуйте людей вам заздрити. І не намагайтеся таким чином поліпшити свою самооцінку.

3. Скільки ви заробляєте

Ваш дохід – це тільки ваша особиста справа. Говорити чи розпитувати інших про їхні заробітки – поганий тон!

4. Ваші цілі на майбутнє

Курчат осінню рахують, каже народна мудрість. Спочатку робіть щось, а тільки потім будете вирішувати, говорити вам про це чи ні.

Читайте також: Вчені довели, що молитва має неймовірну силу

5. Ваші добрі справи

У соціальних мережах нас оточують відеоролики про людей, які допомогли бездомному, хворому або дитині-сироті. Але виглядають вони не як щирі жести, а як хвастощі.

6. Ваші переконання і переваги

Ми всі віримо в щось інше і у нас різні уподобання в житті. Але не намагайтеся нав’язати ваші погляди іншим людям.

7. Ваша сміливість

Справжній герой ніколи не поділиться своїми діями. Саме тому більшість супергероїв, яких ми бачимо у фільмах, носять маски і намагаються приховати свою індивідуальність.

8. Сімейні проблеми

Це взагалі – за межею зла. Ваші сімейні проблеми не повинні обговорюватися з іншими людьми.

Related Post