fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Економіка
Курс долара наближається до 27 гривень

Національний банк України на 29 березня встановив курс долара на рівні 26,40 грн. Це на 10 коп. більше, як було вчора. Повідомляє сайт НБУ.

Євро подорожчав на 18 коп. Сьогодні коштує 32,73 грн.

Курс російського рубля – 45 коп.

В обмінниках долар купують по 26,33 грн, продають по 26,41 грн.

Читайте також: ВИНАХІДЛИВИЙ ЗЛОДІЙ: ЧОЛОВІК ВІДПРАВИВ В ПОСИЛЦІ САМОГО СЕБЕ, ЩОБ ПОГРАБУВАТИ ПОШТУ

За євро пропонують 32,68 грн. Продають по 32,88 грн.

Російський рубль скуповують і продають по 45 коп.

За результатами дослідження Київського міжнародного інституту соціології, 31,6% українців хочуть жити в більш комфортних умовах. 9,4% – не можуть себе професійно реалізувати в Україні. 45,2% готові виїхати за кордон для того, щоб отримувати більше грошей.

Джерело.

Related Post