fbpx
Breaking News
Вона сказала «Так»: Нікіта Добринін зробив пропозицію Даші Квітковій. Такої романтики ви, мабуть, ще не бачили!(фото, відео)
Неймовірної сили Молитва, яку пoтрібно прочитати на Хрещення Господнє, Богоявлення
Найніжніші, найпухкіші в світі молочні булочки! Найпростіші у приготуванні. Все життя дякую бабусі за рецепт. Смакують не лише солодкими, а й із шиночкою, солоним огірочком, борщем.
Навіть не знаю з чого почати, просто в голові не вкладається. Таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Так, я в своєму житті багато пережив і побачив, але щоб таке…
Спершу моя соцсторінка рясніла то новими УЗД, то розповідями про моє самопочуття, то скриншотами з календарів розвитку вaгiтнoсті. Потім мені стали огидні ворушіння, мене аж пересмикувало від них, я моментально змінювалась в обличчі. Не знаю, як пояснити … я всім своїм нутром відкидала те, що в мені, мені мій стан був вкрай неприємний
Світ
Лікар двічі пoбuв одну і ту саму жінку: спочатку в клубі, потім в медзакладі

У Якутії жінка прийшла в лікарню знімати пoбoї, а натрапила на свого ж кpивдникa. І той вiдлyпцювaв постраждалу ще раз.

Вперше завідувач лікарні напав на жінку під час новорічної вечірки у нічному клубі.

Читайте також: ЛІКАР ЗВІЛЬНИВСЯ ЧЕРЕЗ ВІДЕО З ТАНЦЕМ ЖИВОТА НА КОРПОРАТИВІ

На наступний день вона прийшла у травмпункт, щоб зняти побої. Однак лікарем виявився той самий нападник – Володимир Наумов. Коли жінка сказала, що звернеться у поліцію, лікар знову її пoбuв.

Наразі ведеться розслідування.

Відео тут.

Джерело.

Related Post