fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Суспільство
Літні шкільні канікули 2019 Україна: коли і скільки будуть відпочивати учні

Дізнайтеся, коли починаються літні канікули 2019 Україна, і заздалегідь плануйте свій найдовший, активний, веселий і творчий відпочинок разом з дітьми.

Щоб як слід оздоровитися і набратися сил перед новим навчальним роком. Джерело

Графік літніх канікул 2019 школах України

Довгоочікувані літні канікули 2019 вже не за горами. Традиційно в кінці травня по школам пройдуть завершальні заходи в році, що минає навчальному році та продзвенять останні дзвінки.

Зазвичай свято останнього дзвоника проводиться в останню весняну п’ятницю, але багато шкіл вирішили не тягнути до 31 травня і організувати це свято 24 числа.

Традиційно першокласники вчаться менше за інших дітей – 33 тижні. У більшості шкіл України навчання для малюків завершується 20-21 травня.

Старші діти, з 2-го по 8-й класи, відповідно вчаться на тиждень довше – до 23-24 травня.

Читайте також: Яке свято 3 травня: чого не можна робити в цей день

Літні шкільні канікули в Україні: скільки днів відпочивають діти

Міністерство освіти і науки України надає школам самостійно вирішувати, коли їх учні можуть йти на канікули, і скільки будуть відпочивати.

При цьому Міносвіти визначає тільки дати початку і закінчення навчального року. Головне, щоб канікули протягом цього навчального року в цілому становили не менше 30 днів.

Так, звичайно осінні та весняні канікули тривають по тижню, а зимові – два тижні.

Але в залежності від умов в школах, карантинів, погоди, регіональних особливостей та інших факторів, розклад канікул в Україні може відрізнятися за своєю тривалістю і термінами в різних містах країни.

А ось період літніх канікул залишається незмінним. Навчальний рік повинен завершитися не пізніше 31 травня, а у випускників канікули стартують після здачі всіх необхідних іспитів Державної підсумкової атестації.

Завершуються літні канікули традиційно святом знань 1 вересня, який в 2019 році припадає на неділю. Так що в школу діти підуть в понеділок, 2 вересня.

Related Post