fbpx
Україна
Літо влаштує “спекотний забіг” і надолужить згаяне: синоптики уточнили погоду до кінця тижня

За прогнозами синоптиків, протягом усього тижня аж до вихідних в Україні встановиться спекотна літня погода. На переважної частини країни не очікується не те, що дощів, а навіть серйозної хмарності.

Хоча на заході України можливі короткочасні грозові дощі, та й то, переважно конвективного характеру. Про це повідомили в українському Гідрометцентрі.

За даними синоптиків, протягом усього тижня грозові хмари буду накопичуватися на Закарпатті та в деяких регіонах західної України в силу географічних особливостей і руху фронту гарячого повітря з південного сходу.

Дощі в західних регіонах прогнозують протягом найближчих діб, а потім вже на вихідні.

Читайте також: СЕРПЕНЬ ПОДАРУЄ УКРАЇНЦЯМ РЯД НОВОВВЕДЕНЬ: ТАРИФ НА ДРІБ’ЯЗОК І НОВІ ЛІКИ

Так, у вівторок, 31 липня, синоптики прогнозують дощі на заході України з більшою ймовірністю, ніж на півночі і півдні. Хоча над Чернігівській і Сумській областями зберуться хмари, і можливі короткочасні дощі.

Над півднем і заходом країни нависли грозові хмари. Температура повітря неухильно повзе вгору. І до вечора на заході країни буде до +29, на північному сході до +31, на сході і півдні країни до +33.

У середу, 1 серпня, дощі прогнозують, як уже говорилося, в основному на заході України. Але навіть їх наявність не знизить температуру повітря. Місцями там повітря прогріється до + 29-30.

На решті території – річний малохмарний спеку. Температура буде практично скрізь до +30, а місцями і вище.

У четвер, 2 серпня, дощі прогнозують в деяких регіонах сходу України. Та й то, з певною ймовірністю. На решті території країни, – навіть в західних областях, – сухо і сонячно. Все так само спекотно, як і в попередні дні – + 28-30, місцями до + 31-32.

У п’ятницю, 3 серпня, погода прогнозується, в цілому, схожою з попереднім днем. Є ймовірність, що короткочасні дощі будуть на південному сході, як наслідок конвективних процесів в атмосфері. Але на температуру повітря це не вплине ніяк.

А ось в суботу, 4 серпня, за прогнозами синоптиків, літо зробить “перепочинок в спекотному забігу” і майже на половину України, тобто на західну і північну частину країни, прийдуть дощі, а з ними і можливе зниження температури на 1-2 градуси.

Але якщо десь температура і знизиться до +27, то на решті території все так само спекотно – до + 28-31 градуси. Центр, Схід і Південь країни – без дощів.

Джерело.

Related Post

facebook