fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Шоу-бізнес
Макс Барських: “Моїй мамі точно потрібно поставити пам’ятник за життя”

Щасливі спогади зі свого дитинства Макс пов’язує зі своєю мамою.

Дворазовий “Співак року” за версією M1 Music Awards Макс Барських став головним героєм грудневого номера журналу “Viva!”.

Барських розповів всю правду про стосунки з батьком, і щасливі моменти з дитинства.

Десять років творчості співак мовчав. Неприємних спогадів накопичилося багато.

“В основному вони пов’язані з насильством і рукоприкладством, алкогольною залежністю батька … Іноді я згадую певні сцени з життя і дивуюся, як мені вдалося зберегти психіку і залишитися нормальною людиною через час.

Я навіть пам’ятаю, як мій брат бився з моїм батьком, коли тато, повернувшись додому після чергової алкогольної ночі, намагався проводити виховні роботи”, – розповідає Макс Барских.

У такі моменти мама майбутнього артиста завжди була на стороні дітей: “Моїй мамі точно потрібно поставити пам’ятник за життя. Вона багатьом пожертвувала заради нас. Чи змогла виховати і виростити трьох дітей практично сама.

Вона була сильним і одночасно слабким плечем нашої сім’ї. Постійно працювала, щоб прогодувати нас і дати нам освіту. Була сувора там, де потрібно і підтримувала у всіх творчих проявах”.

Читайте також: РЕГІНА ТОДОРЕНКО ЗІЗНАЛАСЯ, ЗАРАДИ ЧОГО ВОНА ПОЇХАЛА В США

Щасливі спогади зі свого дитинства Макс також пов’язує зі своєю мамою: “Пам’ятаю один яскравий момент з дитинства, коли мама купила мені ролики. Тоді їх тільки завозили в Україну і мало у кого вони були.

Я пам’ятаю, грав з друзями у дворі і почув далеко знайомий звук двигуна маминої машини, він був якийсь особливий, я завжди дізнавався його з тисячі звуків інших машин. я чекав повернення мами з відрядження.

І ось вона приїхала, припаркувалася, вийшла з машини з великою кольоровий коробкою в руках. Поки я стрімголов голову біг до неї, малюнок на кор обке ставав виразнішим. Це були роликові ковзани! Тоді я відчув себе найщасливішим дитиною на світі!”.

У 17 років майбутній артист виїхав до столиці і став жити самостійно.

Джерело.

Related Post