fbpx
Шоу-бізнес
Регіна Тодоренко зізналася, заради чого вона поїхала в США

Ведуча розповіла, що мріє закінчити Нью-Йоркську кіноакадемії за фахом “кінорежисер”.

Популярна телеведуча і співачка Регіна Тодоренко вирушила до Америки, щоб закінчити факультет кінорежисури в Нью-Йоркській кіноакадемії.

30 листопада Тодоренко здивувала своїх шанувальників заявою про те, що, через 4 роки, залишає тревел-проект. У своєму зверненні ведуча розповіла, що мріє закінчити Нью-Йоркську кіноакадемії за фахом “кінорежисер”.

Інезабаром відправиться в Лос-Анджелес, де знаходиться філія знаменитої установи. Через кілька днів Регіна переїхала в “місто ангелів” і приступила до навчання.

Читайте також: ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ЗДИВУВАЛА ШАНУВАЛЬНИКІВ НОВОЮ СТРИЖКОЮ

“Через довгого перельоту я запізнилася на свій перший навчальний день і пропустила орієнтаційний предмет, на якому нам розповідали, чому ми навчимося за ці 2 місяці, показували, де і які аудиторії знаходяться, – розповіла телеведуча. – Моя перша лекція почалася зі сценарного майстерності.

У мене трохи дивний педагог, але він настільки творчий, так захоплююче розповідає про свій предмет, що відразу хочеться творити і писати геніальні сценарії під його керівництвом. так я і написала свій перший сценарій. він невеликий.

Це сценарій про пер ом побаченні. Мене похвалив викладач, сказав, що це дуже хороша ідея, що сценарій вийшов цікавим і його пора втілювати в життя. Вже з першого заняття на режисурі у нас запитували, які фільми ми хочемо знімати, так як після закінчення курсу ми повинні будемо зняти 4 короткометражки”.

Крім основних предметів, таких як кінорежисура, монтаж, операторська та акторське мистецтво, студенти проходять ще й курс кінопродюсера.

“Заняття в кіноакадемії проходять щодня по 10-12 годин, – поділилася Регіна. – Мені дуже пощастило з педагогами. Вони намагаються досить доступно і зрозумілою мовою пояснити, як працює режисер на майданчику, які у нього завдання і обов’язки, як працює продюсер.

Які він функції виконує, звідки беруться гроші на фільм. Вже днями ми починаємо знімати свої перші шматочки майбутнього фільму “.

Джерело.

Related Post