fbpx
Breaking News
10 відповідей духовника на запитання про  НАТІЛЬНИЙ ХРЕСТИК
Я не могла не помітити, як Зіна з мамою заздрісно поглядали на Маринку-наречену в шикарній білій весільній сукні і на її красеня-нареченого. Взагалі, своїм виглядом, моя свекруха з Зінаїдою сильно нагадували мені мачуху з дочками з казки про Попелюшку: похнюплене Зінине обличчя кривилося від неприхованої заздрості, а моя свекруха все бурмотіла, що батьки нареченого якісь невеселі: явно через невдалий вибір сина
Я намагалася пояснити чоловікові, що мама має право на щастя. Вона виростила свого сина, поставила на ноги, дала хорошу освіту і може спокійно будувати своє життя. У сина своя сім’я, а мама зовсім одна. Та Володимир немов з глузду з’їхав, коли дізнався, що мама збирається вийти заміж за свого нового обранця
Легкий в приготуванні і дуже смачний пляцок. Готується він з дуже простих пісочних коржів і будь-якого джему на ваш смак. Тaкий пляцок обов’язково здивує і сподобається Вам своїм легким смаком!
-Я тобі тиждень тому давав тисячу гривень, куди їх потратила?- кричав чоловік. – Я вже і чеки показувала Антону і те, що купила на власні очі, але він все одно обурювався. Тоді я вже у свого брата Сашка стала займати, бо сперечатися з чоловіком сил вже не було
Економіка
На українців чекає масштабна перевірка субсидій: чого чекати

Вся інформація про одержувачів держдопомоги буде збиратися і оброблятися в Мінфіні.

Міністерство фінансів проведе масштабну перевірку законності отримання субсидій. Про це розповів заступник міністра фінансів Сергій Марченко, передає прес-служба відомства.

Верифікація одержувачів субсидій допоможе ідентифікувати тих, хто дійсно потребує державної допомоги, і виключити зловживання коштами платників податків, підкреслив Марченко. Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева вже викрив багатіїв, які отримують субсидії.

За словами Марченка, масштабні перевірки будуть проходити в кілька етапів:

  • на етапі нарахувань в територіальних підрозділах Мінсоцполітики;
  • на етапі верифікації через дані реєстрів Державної фіскальної служби (облік доходів громадян), Державної
  • міграційної служби (облік міграції фізосіб), Мін’юсту (облік майна);
  • через банки (облік безготівкових операцій з оплати цінних покупок).

Вся інформація буде збиратися і оброблятися в Мінфіні. За словами чиновника, це дозволить в автоматичному режимі виявляти субсідіантов, майновий стан яких сумнівно і потребує додаткової перевірки.

“Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення виявляють потребу і призначають субсидії громадянам.

На наступному етапі проводимо моніторинг їх заявлених доходів і зроблених витрат, щоб запобігти момент, коли громадянин починає обманювати як держава, так і платників податків, прикидаючись неплатоспроможним”, – пояснив Марченко.

Читайте також: СИНОПТИКИ РОЗПОВІЛИ, ДЕ ЗАВТРА В УКРАЇНІ ПОХОЛОДАЄ І ДЕ ЧЕКАТИ ДОЩІ, СПАД ТЕМПЕРАТУРИ

Як зазначив заступник міністра, з тих пір, як в Україні діє система субсидій, системної перевірки одержувачів субсидій не проводилося.

“Зараз необхідно забезпечити функціонування системи в автоматичному режимі, створивши запобіжники зловживань для величезної кількості одержувачів субсидій, і антикорупційні – для контролюючих органів”, – відзначає Марченко.

Джерело.

Related Post