fbpx
Світ
“Найcтpaшнiше було повертатися до літака” – закохана пара зустрілася після 32 років листування7

45-річна Стефані Крамер з американського штату Іллінойс і 47-річний Петтер Грёльліен з Норвегії були друзями по листуванню 32 роки. Пара зустрілася в березні цього року і миттєво закохалася. Тепер Петтер планує відвідати Стефані.

Між закоханими 6,5 тис. км. Кожні три тижні пара відправляла одна одній листи. Ділилися шкільними секретами і проблемами з батьками, згадують.

Продовжували писати один одному, коли завели сім’ї і розлучилися. Весь цей час бачили один одного тільки на фото і відео.

Стефані було 13 років, коли вона познайомилася з 15-річним Петтер. Ні на що, крім дружби, не розраховувала, каже. Шукала друзів по листуванню. З Петтер спілкувався один Стефані, а вона – з друзями Петтера. Потім звернула увагу і на нього.

Коли їм було 25 і 27 років, Петтер запропонував Стефані вийти за нього замість її тодішнього хлопця. Більше ніяких натяків на відносини не було, згадує пара. Про флірті мова ніколи не йшла, поки вони обидва не розлучилися вісім місяців тому.

“Було смішно, коли я зателефонувала і сказала йому, що виходжу заміж через пару тижнів. Пізніше він зателефонував мені і сказав, щоб я виходила заміж за нього.

Тоді ми листувалися вже 12 років. Я часто думала, що б сталося, якби я погодилася. І як змінилася б наше життя”, – згадує жінка.

Коли зустрілися вперше в рідному місті Петтера, то відчували ніби пробули разом 100 років, кажуть.

Читайте також: БРИТАНКА ВИСЯКАЛАСЯ І ПOШКOДUЛA СОБІ ЧEPEП

“Мене вражає, що цей дивовижний чоловік був прямо переді мною все моє життя. Ми так багато довіряли один одному і завжди могли сказати один одному те, що не зважилися б нікому іншому”, – говорить Стефані.

Вона має сина від попереднього шлюбу.

“Найбільшим моїм страхом було повертатися до літака. Половина мого серця залишилася там, але що сталося, те сталося. Коли я сказала про це Петтер, він відповів : “У тебе не половина серця. У тебе є половина мого”, – додає вона.

“У нас обох було багато метеликів в животі перед цим. Але коли я побачив, як вона виходить з потягу, вони всі полетіли. Ми сказали один одному “привіт” і довго міцно обнімалися.

Після стількох років це нагадувало відновлення єдності. Це було найбільш природне, гарне почуття”, – говорить Петтер.

“За винятком того, що я не бачилася з сином, два тижні з Петтер були кращими в моєму житті. Вони були схожі на казку. Ми спілкувалися і сміялися, поки не лягали спати.

Ніяк не могли наговоритися. Важко було покинути його. Я розплакалася”, – ділиться емоціями Стефані.

Петтер планує відвідати жінку влітку, познайомитися з її сином. Зараз збирають гроші Стефані на лікування. Обидві сім’ї познайомилися і потоваришували, кажуть.

Петтер вважає, що їх роман поверне популярність традиційним формам спілкування. Переписка через звичайну пошту сприяло встановленню довіри.

“Завдяки тому, що писали один одному старим способом, на папері і кидали конверт у поштову скриньку, ми встановили хороший рівень довіри один до одного. У нас була просто кращий зв’язок, яка тривала до нашої зустрічі віч-на-віч”, – говорить Петтер.

Джерело.

Related Post

facebook