fbpx
Україна
“Намагаються переламати”: адвокат Сенцова розповів подробиці після побачення з політв’язням

Стан Олега Сенцова стабільний. Співробітники російської колонії переконують українського режисера, політв’язня Кремля припинити голодування.

“Найбільше через здоров’я Сенцова стурбована колонія. Там вважають, що він підходить до тієї ситуації, коли будуть незворотні зміни”, – розповів “Громадському” адвокат Дмитро Дінзе. Він відвідав Олега Сенцова 7 вересня.

Адвокат домовився з підопічним знову зустрітися в кінці вересня – початку жовтня.

9 вересня триває 119-й день голодування політв’язня.

Читайте також: «ТРУЯТЬ НАРОД»: АГРАРІЇ Б’ЮТЬ НА СПОЛОХ ЧЕРЕЗ НЕЯКІСНY ГРЕЧКY В УКРАЇНУ

“Його намагаються переламати, щоб він припинив голодування. Ставлять на те, що нібито політичні аргументи вже вичерпані. Мовляв, нікому вже не цікаво, що він голодує. Тому це безглуздо”, – сказав адвокат.

Однак Олег не збирається припиняти голодування. Йому продовжують ставити крапельниці, також він приймає поживну суміш, говорить захисник Сенцова.

Адвокат додав, що Олег виглядає так само, як і на останніх фото в колонії, які раніше Росія направила Україні.

Сенцов все ще сподівається на своє звільнення, каже Дінзе: “Звичайно, він сподівається, що буде прийнято відповідне політичне рішення. Однак надії все менше”.

Дінзе розповів Сенцової про те, що Кремль вимагає від нього особистого прохання про помилування. Олег відповів, що просити про це Путіна не буде.

Related Post

facebook