fbpx
Суспільство
Навіщо потрібно запасатися овочами і фруктами на зиму

Українці витрачають на їжу більше половини зарплати, а «продуктові запаси» допоможуть заощадити, повідомляє «Сегодня».

Консервація — стратегічний запас українців. Закруток з овочами, фруктами і ягодами наші господині щорічно роблять стільки, що часом і самі не знають, куди подіти все це добро.

Але ті, хто встиг зробити продуктові запаси влітку, зараз можуть істотно заощадити на овочах і фруктах. Чи завжди виправдана подібна економія, розбиралася кореспондентка телеканалу » Україна » Юлія Доброскок.

Економісти підрахували, що українці витрачають на їжу більше половини зарплати. Саме тому запаси провіанту — це вихід, коли в родині не вистачає грошей.

Читайте також: ДЕ В УКРАЇНІ ПОТЕПЛІШАЄ ДО +30 ГРАДУСІВ: ПОГОДА НА ВИХІДНІ

«У літній період ціни на харчування знижуються, тому частина українців робить запаси на осінній і зимовий періоди, коли ціни ростуть», — говорить економіст Олександр Соколов.

«Будь-які продуктові запаси — це звільнення від хвилювань, страху за завтрашній день. Люди бояться, що не буде чого їсти, — коментує психолог Світлана Білоусова.

Найбільше на зиму запасаються люди старшого покоління, адже вони пам’ятають, що таке голод і дефіцит.Серед молоді — ті, хто вважає себе справжнім господарем.

Головне, пам’ятайте — будь-які запаси потрібно робити розумно. Адже десята частина заготовки, як показує практика, йде на смітник.

Related Post

facebook