fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
Нeaдeквaтна матір накинулась з кулаками на вчительку-пенсіонерку: вгадайте причину

У Херсонській школі №9 звичайний конфлікт мало не переріс у кpивaве пoбoїще.

Про це розповіла директор місцевої школи.

Відомо, що мати одного із учнів 3-го класу пoбилa вчительку-пенсіонерку на очах дітей, а потім бігла за нею до кабінету директора. Джерело

“Після 5-го уроку педагог вивела 3-й клас у двір школи. Відразу після цього туди почали виходити учні ще одного класу. За дітьми прийшли батьки, а з ними – і мати третьокласника. Вона підскочила до вчительки і стала її бuтu, не стримуючи сили”, – зазначила директор.

Крім того вона розповіла, що вчителька не змогла чинити жодного опору, адже їй вже 60 років. Вона намагалась лише втекти від неадекватної жінки.

“Уявіть собі, наскільки я особисто була шокована: прямо під час наради за участю ще 6-ти працівників відкриваються двері, і туди забігає вчителька з криком: “Рятуйте! Мене б’ють!”. А відразу за нею влітає агресивно налаштована переслідувач”, – зазначила директор.

Наразі вже відомо, що основною причиною конфлікту стала нахабна поведінка школяра, який вже неодноразово знущався з фізично слабших однолітків.

Після численних скарг дирекція школи вирішила направити юного учня(він не є інвалідом) на медичну комісію для визначення потреби в психологічній корекції і перекладу в школу саме для таких дітей.

Читайте також: Заборонили популярні ліки від кашлю

Вже після цього за справу взялась матір учня. Спочатку вона не пускала хлопчика в школу, пояснюючи, що він захворів. А потім сама з’явилася з’ясовувати стосунки з вчителькою, яку в усьому вінілу. Ще й жбурнула її об двері.

Швидку допомогу в школу викликали двічі – обидві учасниці конфлікту. Але у вчительки визначили травму грудної клітини (ймовірно, від удару кулаком) і ситуаційний невроз. Їй довелося брати лікарняний через підвищення тиску.

Разом з тим варто відзначити, що українці звернулися до Президента Петра Порошенка з проханням скасувати домашні завдання в 5-11 класах. Відповідна петиція зареєстрована на сайті Президента Петра Порошенка 1 лютого.

Зокрема, автор петиції відзначив, що необхідно скасувати домашні завдання у колах для учнів 5-11 класів.

“Скасувати домашнє завдання в 5-11 класах”, – написав автор петиції Ростислав Ковальов.

Related Post