fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Нові податки на зарплату змусять українців шукати дві роботи

В Україні хочуть радикально змінити систему оподаткування доходів фізосіб (ПДФО). Депутати пропонують встановити в країні прогресивну шкалу податку з прив’язкою до прожиткового мінімуму.

Логіка проста – чим більше людина отримує доходу, тим більше податку сплатить в держбюджет. Джерело

Якщо парламентарі підтримають цю ідею, замість “пласких” 18%, які платять українці з кожної гривні своєї зарплати, держава (з урахуванням нинішнього показника прожиткового мінімуму 1853 грн.) вимагатиме з них таку суму відповідно до заробленого:

  • 0% – менше 1853 грн.
  • 5% – від 1853 році до 5,6 тис. грн.
  • 15% – від 5,6 тис. до 18,5 тис. грн.
  • 18% – від 18,5 тис. до 37 тис. грн.
  • 22% – від 37 тис. до 92,5 тис. грн.
  • 27% – від 92,5 тис. до 185 тис. грн.
  • 33% – від 185 тис. до 555 тис. грн.
  • 40% – від 555 тис. до 925 тис. грн.
  • 48% – понад 925 тис. грн.

Читайте також: З 1 травня знову піднімуть тарифи на тепло і електрику

При зміні прожиткового мінімуму тарифна сітка автоматично коригуватиметься.

Зточки зору соціальної справедливості, за словами депутатів, така система доцільніша. Подібною користуються в європейських країнах.

Наприклад, пишуть вони у пояснювальній записці, у Франції багаті громадяни сплачують 75% від одержуваного доходу, в Канаді – 50%, а в Норвегії 39%.

Однак така політика часто змушує заможних покидати Батьківщину та отримувати паспорт і інших країнах, де оподаткування менш жорстке.

Крім того, обурює авторів ініціативи і несправедливо низька ставка податку на дивіденди, які нараховуються фізособам – 5%.

Автори проекту хочуть, щоб такі доходи обкладалис за ставкою, аналогічною ПДФО. Тому і в цьому випадку також можуть застосувати прогресивну шкалу.

Related Post