fbpx
Breaking News
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Гороскоп на 16 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Середа для багатьох буде вдалим днем, a оcь деяким знакам треба остерігатися
Суспільство
Олег Іваниця пояснив свій відхід з “Дизель шоу”: записавши відеозвернення

Актор Олег Іваниця, який вирішив піти з “Дизель шоу” після тpaгiчнoї aвapiї , в якій зaгuнyлa Марина Поплавська.

Записав відеозвернення, в якому розповів про свій відхід і запевнив шанувальників, що “Дизель шоу” не розпадеться:

“Друзі, моє вчорашнє повідомлення про відхід викликало велику кількість повідомлень. По-перше, дякую всім величезне за підтримку і співчуття, ці слова зараз потрібні і важливі.

По-друге, хочу розвіяти деякі ваші переживання: Перше:” Дизель-шоу” не розпадеться, чи не розсиплеться і не розбіжиться. Воно буде існувати і буде продовжувати вас радувати. Друге, чого б хотіла Марина.

Я дуже добре знав цю людину і найбільше на світі вона хотіла, щоб усім було добре, і щоб всі були щасливі.

Якщо б Мариночка знала, що мені буде комфортніше поза проектом, вона б перша, хто сказала: “Іди з Богом і будь щасливий!”, – пояснив Олег.

Читайте також: В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИКPAЛИ 3-РІЧНУ ДІВЧИНКУ

Відзначимо, що всі концерти “Дизель шоу” перенесені на 2019 рік, так як деяким акторам знадобиться від двох до чотирьох місяців на відновлення після ДTП.

ВІДЕО ТУТ.

Джерело.

Related Post