fbpx
Breaking News
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Бог посилає вам труднощі не для того, щоб ви опускали руки. А для того, щоб ви стали тими, ким повинні стати
Події
В Одеській області викpaли 3-річну дівчинку

В Овідіополі Одеської області знuклa 3-річна Аріна Шевченко 21 жовтня.

Дівчинку міг викpacти її батько, Олександр Геннадійович Шевченко , за словами матері, повідомили у відділі комунікації поліції області.

Читайте також: Як правильно вибрати обручки: поширені прикмети і як носити після весілля

Дівчинку розшукують правоохоронці.

Просять усіх, хто бачив дитину знає про місце його перебування, звертатися в Овідіопольський відділ поліції по тел.

(067) 559 24 88, (050) 412 22 27 або по спецлінії “102”.

Джерело.

Related Post

facebook