fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Олена Кравець поділилася фото без макіяжу

На фото єдина актриса студії “Квартал 95” відображена після плавання в басейні, пише «Сегодня».

Актриса Олена Кравець, яка під час прогулянки в Одесі похвалилася яскравим вбранням від українського бренду, на сторінці в Instagram продемонструвала природну красу. Олена також показу свій раціон на день.

На опублікованому знімку єдина актриса студії “Квартал 95” відображена після плавання в басейні.

Після народження двійні актриса займається спортом і правильно харчується.

“Сьогодні щастя ! Тренер зробив сюрприз: приніс мені мій раціон на день, а там …. на сніданок! Панкейк з протеїном, вівсянкою і ще чимось корисним і настрій покращився”, – підписала кадр зірка.

Читайте також: ЩО ЗАГРОЖУЄ УКРАЇНЦЯМ НА МАШИНАХ З ІНОЗЕМНИМИ НОМЕРАМИ: ЯКІ ШТРАФИ І КОЛИ МОЖУТЬ ЗАБРАТИ АВТО

Related Post