fbpx
Здоров'я
Осінь нeбeзпeчнe пора року: ці 7 простих правил збережуть ваше здоров’я

Осінь – небезпечна пора року, адже з настанням холодів багато хто починає xвopiти і втрачає здоров’я.

Ви знаєте, що людина витрачає на боротьбу із застудою, ГРВІ та грипом майже 6 років життя? Прикро провести цей час в чихах, кашлі, з голівним болем, лежачи пластом на ліжку?

Даремно ми вважаємо неминучими осінньо-зимово-весняні інфекції. Не захворіти восени і взимку можна, і потрібно прагнути це робити. Всі ми чули про профілактику, тільки чомусь не проводимо її.

Проте, якщо дотримуватися простих правил, можна убезпечити себе і провести сезон без xвopoб.

Читайте також: В УКРАЇНУ ПРИЙДУТЬ ДВА БАБИНИХ ЛІТА: СИНОПТИК ПОРАДУВАВ ПРОГНОЗОМ

  • Вакцинація

Дієвою профілактикою грипу є вакцинація. Найвдаліший час для цього – кінець вересня-початок жовтня. Це один з кращих способів убезпечити себе.

  • Миття рук

Щоб не заразитися в транспорті, на роботі або в школі, варто стежити за гігієною рук. Під час зростання простудних зaxвopювань важливо мити руки частіше, ніж зазвичай. Не завадить антисептик в сумочці і вологі серветки.

  • Провітрювання

Провітрюйте приміщення, в яких ви перебуваєте тривалий час. Свіже повітря загартовує організм і зміцнює імунітет.

  • Ноги в теплі

Найчастіше застуда виникає через переохолодження в області ніг, тому важливо одягатися по погоді, щоб ноги, руки і голова були в теплі. Як говорив Суворов “тримай голову в холоді, а ноги в теплі”.

  • Прогулянки

Свіже повітря загартує і позбавить від негативних емоцій, що накопичилися за день. А стреси, як відомо, пригнічують імунітет.

  • Більше сну

Спіть не менше 7-8 годин, тоді організм з легкістю розпізнає вірус і нейтралізує його. Інакше через хронічний недосип організм втрачає здатність що-небудь розрізняти, і людина починає xвopiти.

  • Повноцінне харчування

У боротьбі з вірусами допоможе правильне харчування. Потрібно їсти якомога більше продуктів, що містять білки. І не забувайте про кисломолочні продукти, сезонні фрукти та овочі.

Джерело.

Related Post

facebook