fbpx
Суспільство
Осінній призов: кого заберуть в армію і як покарають тих, хто ховається від воєнкомів

Осінній призов в розпалі, з 10,5 з половиною тисяч в армію вже набрали 8.

План виконали на 75 відсотків — звітують в Міноборони. До кінця листопада повинні закликати 10 з половиною тисяч строковиків.

Крім особистої інформації, на співбесіді перевіряють ерудицію призовника. А що записано в медкнижку, перевіряють на плацу.

Кожен день з столичного збірного пункту до військових частин роз’їжджаються майбутні танкісти, артилеристи і зв’язківці.

«Планове завдання для Києва становить 400 осіб, на даний момент 258 вже відправлені, і деякі вже прийняли присягу на вірність команди. Найбільше людей повинні закликати в Дніпропетровській області, майже тисячу.

Повістки по домівках почали розносити ще в кінці літа. І от- ось виконають план. Медкомісію залишилося пройти всього сотні майбутніх строковиків», — розповідає заступник військового комісара Київського міського військового комісаріату Олексій Юрчук.

«На кордоні нашої області ведуться бойові дії з агресором. І у нас ілюзій ким бути — захисником вітчизни або гастарбайтером немає у молоді», — відзначає заступник військового комісара Дніпропетровської області Сергій Полуциган.

Але і тих, хто ухиляється чимало.

Читайте також: Я ХОЧУ ВИРІШИТИ СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ: ЗАЯВИВ ТРАМП

З усіх, кому принесли повістки, 40% не прийшли до військкомату. Найнижча явка — в Херсонській і Чернівецькій області. У Харківській області ховаються від воєнкомів 15 тисяч юнаків.

«З них перший раз не прибули в военкоміссаріати без поважних причин 3,5 тисячі. В ставлення цієї категорії призовників певна робота», — говорить військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін.

Тих, хто ухиляється не перший раз чекає штраф. Або ще гірше — кримінальна відповідальність. «За осінній призов 321 призовник притягнутий до адміністративної відповідальності.

За 7 призовникам розпочато кримінальне провадження», — говорить помічник харківського обласного військового комісара Володимир Новіков.

Але в Міноборони впевнені — осінній заклик не буде зірваний. З 10 c половиною тисяч в армію вже набрали 8.
Престижної залишається служба в ВДВ. У високомобільні десантні війська — на одне місце претендують дві людини! Однак, в десантуру візьмуть найвитриваліших.

Джерело.

Related Post

facebook