fbpx
Суспільство
Перший дзвоник в Україні: якого числа почнеться навчальний рік

Кожен навчальний заклад самостійно приймає рішення, коли його учням сідати за парту

У 2018 році 1 вересня – субота, тому багатьох хвилює питання, коли ж в Україні стартує навчальний процес. Ситуацію прояснили в Міністерстві освіти і науки.

У цьому році перший дзвінок може продзеленчати як 1 вересня, в суботу, так і 3-го, у понеділок. Кожен навчальний заклад самостійно приймає рішення, коли його учням сідати за парту. Про це повідомили в прес-службі міністерства освіти і науки України.

Так як в школах, коледжах і вузах будуть самі вирішувати, коли святкувати День знань, у Міністерстві порадили батькам школярів, а також студентам самим дізнаватися у своїх навчальних закладах, коли приходити на перші заняття.

Читайте також: ШКІЛЬНІ ТАБЕЛІ НАЗАВЖДИ ЗНИКНУТЬ З УКРАЇНСЬКИХ ШКІЛ: ЩО ЗАМІНИТЬ ЇХ

Вже з 1 вересня Міністерство освіти запускає пілотний проект під назвою “Нова українська школа”. Теоретично учні повинні отримати не тільки базові знання, але і уміти правильно застосувати їх у повсякденному житті. Втім, не всі батьки до кінця розуміють, що зміниться, бо відповідаємо на основні питання, які турбують кожного.

Зовсім скоро вони будуть лише частиною освітнього процесу, але не їх основою. Школа повинна перетворитися в розвиваючу. То є простір, в якому знаходяться діти, теж має розвивати.

На ці цілі вже виділили чималу суму – близько 2 мільярдів гривень, але, на жаль, не всі гроші підуть за призначенням. Зіграв не останню роль корупційний фактор.

Джерело.

Related Post

facebook