fbpx
Події
Пішов з дівчиною в нічний клуб: на ранок туриста знайшли мepтвuм у Херсонської області

29-річного В’ячеслава Голенко знайшли мepтвuм на пляжі селища Лазурне Скадовського району Херсонської області. Останній раз його бачили в місцевому нічному клубі “Апельсин”.

Про трагедію повідомили очевидці на сторінці “Типовий Херсон” в Facebook .

“Пoбuтe було все тiлo, і, швидше за все, пpoлoмлений чepeп (poзтин ще не проводили). Місцева поліція хоче зам’яти справу. Хлопець приїхав з Києва з дівчиною на південь України відпочити, а у нього відібрали життя!” – йдеться в повідомленні родичів В’ячеслава .

Подробиці події в коментарі до посту розповіла дівчина зaгuблoго Оксана Матвієнко . За її словами, чоловік зник, коли вона була в туалеті.

“Ми зі Славою пішли відпочивати в клуб “Апельсин”. Він був дуже доброзичливий, товариський, познайомився з хлопцями, пригощав їх випивкою, спілкувався з МС клубу, діджеєм.

Потім познайомився ще з одним хлопцями, з ними випив, вони спілкувалися, обнімалися по -братски. Поруч були їхні дружини. Я вийшла на 5 хвилин в туалет, приходжу – нікого немає.

Я порозпитувала у людей, чи не бачили вони такого чорненького хлопця, все відповіли “ні”, – написала Оксана.

Вона додала, що подзвонити не могла, так як телефон чоловік з собою не брав. У нього були єдині ключі від житла, тому жінка пішла туди.

Читайте також: У КОГО І ЗА ЩО ВІДБЕРУТЬ СУБСИДІЇ ЦІЄЇ ОСЕНІ

“Чекаю, чекаю – його немає. Вранці я сильно розхвилювалася і подзвонила в поліцію, коротко пояснила ситуацію, мені сказали, що зараз до вас приїдуть. Коли приїхали, сказали таке. Поліція каже, немає значних слідів пошкодження на тiлi.

Але що сказати про цю гематому на голові? Від удару, швидше за все, краєм кийки. У поліції версія, що він впав, вдарився або iнcyльт. Повна маячня!

Ми будемо шукати винних. Адже люди на пляжі розповідають зовсім іншу версію, не ту, що поліція . Ще всі цінні речі зняли”.

Офіційного коментаря станом на ранок 30 липня від правоохоронних органів немає.

Джерело.

Related Post

facebook