fbpx
Breaking News
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Гороскоп на 16 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Середа для багатьох буде вдалим днем, a оcь деяким знакам треба остерігатися
Суспільство
Планшети замість підручників: як зміняться школи у 2019 та чи готові до цього прості українці

Минулого року в Україні розпочалась нова реформа освіти. Так звана Нова українська школа несе в собі принципово новий підхід до навчання.

Скоро МОН планує запустити національну освітню електронну платформу.

Що таке національна освітня платформа

Національна електронна освітня платформа – це єдиний інформаційний ресурс, за допомогою якого учні будуть отримувати додаткові можливості у навчанні.

Якщо говорити простими словами, це веб-сайт, на якому будуть доступні освітні ресурси, існуючі в країні. А в перспективі навіть підлючити і міжнародні.

Нова система передбачає впровадження нових гаджетів.

Наразі влада розробляє приблизну модульну навчальну програму, а вже на її підставі школи самостійно формують свої.

Школа може використовувати додаткові гаджети, якщо прийме таке рішення. Але це вже буде не вказівка зверху, а безпосередньо її рішення.

Читайте також: ТЕПЛО ПОВЕРТАЄТЬСЯ: ПРОГНОЗ ПОГОДИ В УКРАЇНІ НА ТИЖДЕНЬ

У школах, де розвинена IT-інфраструктура, а таких чимало, вже використовують переважно планшети в своїй роботі.

Етапи впровадження

На першому етапі планують провести експеримент у 50 школах у всіх регіонах країни, крім окупованого Криму. Всього він буде проходити в чотири етапи за серпень 2021 включно, з участю 4500 учнів і 225 вчителів.

Пілотний проект розпочнеться з наступного навчального року, а поки ми закуповуємо все необхідне.

Електронні підручники

Це абсолютно новий вид підручника, який кардинально відрізняється від вищезгаданого. Електронний підручник – це набір певних модулів освітньої програми з відповідної теми уроку графікою, відео, MP3-файлами.

Проте про повну заміну паперових підручників мова поки що не йде.

У найближчі 10-15 років кардинальних змін не передбачається, паперові книги нікуди не подінуться. Коли в світі друковані книги стануть неактуальними, тоді вони будуть такими і в Україні.

Електронна платформа – допоміжний інструмент, який буде існувати поряд зі звичайними книгами.

Джерело.

Related Post