fbpx

Скільки коштує утеплити себе і будинок: ціни на пледи, обігрівачі та будматеріали

Вчора уряд оголосив про старт фінального етапу підготовки до опалювального сезону – Кабмін доручив постачальникам тепла укласти договори зі споживачами, оптимізувати борги і запустити тепло в будинку до 15 жовтня.

А поки народ продовжує грітися підручними засобами. Через різке похолодання люди активно скуповують в мережі теплі речі, опалювальні котли та пледи, а також активно утеплюють квартири.

За даними маркетплейса Prom.ua, у вересні народ з небувалим завзяттям шукав в мережі техніку для обігріву, а також теплий одяг – зимові куртки, дитячі комбінезони та піжами, черевики та чоботи, шапки і шуби.

З обігріває техніки в 2 рази частіше ніж у минулому році шукали інфрачервоні обігрівачі і в 10 разів частіше – тепловентилятори.

“У цьому році українці з літа відразу перескочили в зиму. Якщо у вересні минулого року найчастіше шукали кардигани і кросівки, то зараз пуховики і зимове взуття піднялися в рейтингу пошукових запитів з 30-го місця в топ-10 запитів”, – пояснює керівник маркетингу Тетяна Жицького.

Також українці активно замовляють дизайнерські теплі речі. За даними майданчики авторських товарів Сrafta.ua, в кінці вересня попит виріс на теплі пледи для дому, а в фаворі – вироби з вовни мериноса.

Читайте також: БЕЗ ГРОШЕЙ ТА ДОКУМЕНТІВ: У КИТАЇ БЕЗСЛІДНО ЗНИК УКРАЇНСЬКИЙ СПОРТСМЕН

В середньому такий дизайнерський плед обходиться в 1190 грн. Також фахівці відзначають, що в кінці вересня на 15-20% зріс попит на світшоти і шарфи. Зараз в моді теплі реглани з малюнками тварин – лисицями, єнотами, котами, оленями і мопсами.

Середня ціна такого авторського вироби – 615 грн. Шапки і шарфи воліють однотонні або з намистинами, а для дітей замовляють головні убори у вигляді собачок і котиків.

Поки одні утеплюють себе, інші утеплюють свої житла. Експерти сервісу замовлення послуг Kabanchik.ua розповідають, що в порівнянні з минулим роком, замовлення на утеплення квартир виросли на третину.

Популярні роботи – це утеплення вікон і балконів (250 грн за кв. м.), Заміна радіаторів (400 грн за штуку) і утеплення вхідних дверей (200 грн). Але перед тим як міняти все на нове, краще проконсультуватися у майстрів. Найчастіше можна обійтися “малою кров’ю” і невеликим ремонтом.

Так, домашній майстер Микола радить перед зимою відрегулювати і замінити гуму у металопластикових вікон, яким більше двох років. Роботи по регулюванню обійдуться в 100-200 грн за вікно.

“Щоб ефективно використовувати тепло від радіатора, встановіть тепловідбивний екран. Також перед опалювальним сезоном варто прочистити радіатори, – каже Микола. – Що стосується вхідних дверей, то ставити другі двері не обов’язково.

Досить використовувати ущільнювач, щоб не було протягів. Такий ремонт обійдеться недорого – близько 130 грн за матеріали плюс робота в залежності від розміру двері”.

Джерело.

You cannot copy content of this page