fbpx
Події
Пoбuття школярки в Одесі: з’явилися несподівані подробиці

Після інциденту в Одесі, де 15-річну школярку жopcтоко пoбuлu її однокласниці, мати пocтpaждалої розповіла, що нападники були добре знайомі з її дочкою, а одна з них навіть претендувала на роль кращої подруги.

Майже два роки підлітки разом проводили час, гуляли компанією, повідомила жінка.

“Це дійсно так. Вона часто бувала у нас в будинку, брали її як кращу подругу, а виходить. Вона – одна з цих самих озвірілих малоліток. Чи не тільки не заступилася за доньку, а ще й знімала весь “процес” пoбuття і знущань” , – зізналася мати побитої дівчини.

Також вона додала, що до сих пір не може повірити в те, що трапилося.

Читайте також: 6-РІЧНА ДІВЧИНКА ВБUВAЄ КОШЕНЯТ І ВИЙМАЄ З НИХ НYТPOЩI

“Ночами не сплю: думаю, аналізую – не доходить. Звідки беруться така жорстокість, такий цинізм, що межує з відвертим бандитизмом ?!

Нині ж ці негідниці мають нахабство дзвонити дочки, намагаються” знайти спільну мову”. Вона знаходиться в стані серйозного шоку, з ними просто не бажає спілкуватися, і це цілком зрозуміло. для нормальних людей, але не для таких”- заявила мати.

Крім того, за її словами, батьки нападників “виявилися нічим не кращими”.

“Вважають, що” все можна тихо-мирно вирішити, залагодити “, що і пропонують, телефонуючи. Однак у мене інша точка зору, я офіційно звернулася в поліцію, написала заяву.

Повинно бути проведено об’єктивне розслідування, винних судитимуть, і вони відповідатимуть за законом”, – переконана жінка.

Джерело.

Related Post

facebook