fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Україна
Погода на початок тижня: грізна стихія змусить забути про літо

Українці відчувають, що літо все ближче. Навіть синоптики спрогнозували прихід спеки (місцями до 30). Джерело

Проте доведеться набратися терпіння і дочекатися тепла, так як на початку наступного тижня стихія ще помучить усіх.

У понеділок, 20 травня, на Заході, в Одеській області та Криму пройде сильний дощ.

При цьому на решті території України обіцяють ясну і сонячну погоду. Стовпчик термометра коливатиметься в діапазоні 22-24 градуси тепла.

У вівторок, 21 травня, грозовий фронт перейде майже на всю Україну. Сухість очікується тільки в Харківській, Луганській, Донецькій областях і в Криму.

У західних регіонах країни стане відчутно прохолодніше – вдень 17-20 градусів вище нуля.

Читайте також: Яке свято 19 травня: чого не можна робити в цей день, а що потрібно обов’язково зробити

У північних областях буде 21-23 градуси, в центральних – 22-25 градусів, на сході 24-26 градусів, у південних регіонах від 22 до 24 градусів тепла.

У середу, 22 травня, дощі і грози будуть практично скрізь.

Температура повітря в західних областях вдень становитиме від 17 до 20 градусів, у центральних, північних і східних областях 21-23 градуси, на півдні від 22 до 24 градусів вище нуля.

Related Post